Stal-Pol Grzegorz Borowski

Wysokiej jakości wyroby metalowe

Akcesoria meblowe
87-500 Borzymin 86 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
519 816 921
600238386
Adres korespondencyjny
87-500 Borzymin 86 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Stal-Pol to firma produkująca różnego rodzaju wyroby druciane i metalowe. Zakład działa na rynku od 1985 roku, a osoba decyzyjną jest Grzegorz Borowski. Firma znajduje się w Rypinie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Stal-Pol to Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny, który na rynku istnieje już od niemalże 35 lat. W tym czasie rozwinęliśmy firmę z małej, rodzinnej działalności, to coraz bardziej rozpoznawalnej. Zaczynaliśmy od jednej zgrzewarki, aby teraz dojść do momentu, gdy nasz park jest bogato i nowocześnie wyposażony. Rozwój zawdzięczamy swojej ciężkiej pracy, klientom i kontrahentom. Do każdego zlecenia podchodziliśmy z dużym zaangażowaniem, dzięki czemu efekty naszych prac zawsze spełniały oczekiwania zleceniodawców. Pomimo wspomnianego wcześniej progresu nie planujemy osiąść na laurach – myślimy o rozwoju terytorialnym, aby móc działać na jeszcze wyższym poziomie.

W ramach naszej działalności zajmujemy się produkcją takich elementów jak między innymi:
- stojaki reklamowe,
- standy reklamowe,
- regały sklepowe,
- stojaki na gazety,
- regały metalowe,
- maty zbrojeniowe,
- panele ogrodzeniowe,
- kosze na ubrania i bieliznę
- kosze do garderoby,
- bramy.

Dzięki rozbudowanemu technologicznie parkowi maszynowemu nasza praca przebiega sprawnie i bezawaryjnie, a nasi klienci mogą liczyć na terminowość. Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych dziedzin. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w sklepach odzieżowych i spożywczych, a możesz spotkać je również na stacjach benzynowych. Ponadto zajmujemy się także toczeniem, frezowaniem i spawaniem, a od 2015 roku dysponujemy nową maszyną – wyginarką plazmową, która pozwala nam na wykonywanie cięcia o wymiarach 2000x40000mm.

Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń