Szal-Bud Firma Handlowa Mirosław Ługowski

Sprzedaż i wynajem szalunków i rusztowań

Rusztowania i szalunki
87-337 Wąpielsk 92b kujawsko-pomorskie
Szal-Bud Firma Handlowa Mirosław Ługowski

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Szal-Bud znajduje się w Wąpielsku, w województwie kujawsko-pomorskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1999 roku. Właścicielem firmy jest Mirosław Ługowski. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem konstrukcji używanych podczas remontów i prac budowlanych.
Produkty i usługi
W Szal-Bud specjalizujemy się w sprzedaży oraz wynajmie rusztowań i szalunków. Konstrukcje, które można znaleźć w naszej ofercie, pochodzą od sprawdzonych zachodnich producentów i wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów. Dzięki temu są wytrzymałe i funkcjonalne. Można je z powodzeniem stosować w czasie malowania fasad, murowania ścian i czyszczenia wysoko położonych miejsc. Szalunki używane są także przy zabezpieczaniu wylanych powierzchni betonowych.

Oferowane przez nas szalunki i rusztowania są łatwe w składaniu oraz w demontażu. Oferujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach, jednak jeśli nie potrzebują Państwo tych specjalistycznych konstrukcji na dłuższy czas, to proponujemy ich wynajem, bądź leasing.

W ofercie firmy Szal-Bud znaleźć można między innymi rusztowania ramowe o różnej szerokości, przeznaczone do prac murarskich, a także malowania czy czyszczenia fasad. Są one wykonane z ocynkowanych elementów, a ich drewniane pomosty zostały dokładnie zaimpregnowane, aby wytrzymać zmienne warunki atmosferyczne.
Nie brakuje u nas szalunków ściennych do wznoszenia obiektów o małej i średniej wielkości. Sporym zainteresowaniem cieszą się szalunki do prac budowlanych realizowanych w trudniejszych miejscach. Lekkie szalunki Tekko firmy Hünnebeck umożliwiają budowę fundamentów, zbiorników i szybów.

Nasza oferta w Szal-Bud to również:
-sklejka szalunkowa,
-dźwigary,
-podpory,
-trójnogi,
-płyty szalunkowe,
-palety ocynkowane.

Ponadto na zamówienie dostarczamy wieże podporowe, maszyny budowlane, szalunki do wykopów i wiele innych produktów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Szal-Bud. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod podany numer telefonu, pisząc maila albo wchodząc na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie