"Szal-Bud" Firma Handlowa Mirosław Ługowski

Szeroki wybór szalunków i rusztowań

Rusztowania i szalunki
87-337 Wąpielsk 92B kujawsko-pomorskie
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(56) 493 73 48
Adres korespondencyjny
87-337 Wąpielsk 92B kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Szal-Bud znajduje się w Wąpielsku, w powiecie rypińskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1999 roku. Właścicielem firmy jest Mirosław Ługowski.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w sprzedaży oraz wynajmie rusztowań i szalunków. Konstrukcje, które można znaleźć w naszej ofercie mamy od sprawdzonych zachodnich producentów, co gwarantuje ich wytrzymałość oraz dużą użyteczność. Można je z powodzeniem stosować w czasie malowania fasad, murowania ścian i czyszczenia wysoko położonych miejsc. Sprawdzą się również przy zabezpieczaniu wylanych powierzchni betonowych.

Oferowane przez nas szalunki i rusztowania są łatwe w demontażu oraz demontażu. Sprzedajemy je w bardzo atrakcyjnych cenach, jednak jeśli nie potrzebują Państwo tych specjalistycznych konstrukcji na dłuższy czas to oferujemy też ich wynajem, bądź leasing.

W ofercie firmy Szal-Bud znaleźć można między innymi rusztowania ramowe o różnej szerokości, przeznaczone do prac murarskich, a także malowania czy czyszczenia fasad. Są one wykonane z ocynkowanych elementów, a ich drewniane pomosty zostały dokładnie zaimpregnowane, aby wytrzymać zmienne warunki atmosferyczne.

Nie zabraknie u nas szalunków ściennych do wznoszenia obiektów o małej i średniej wielkości. Sporym zainteresowaniem cieszą się szalunki do prac budowlanych realizowanych w trudniejszych miejscach. Lekkie szalunki Tekko firmy Hünnebeck umożliwiają budowę fundamentów, zbiorników i szybów.

Nasza oferta to również sklejka szalunkowa, dźwigary i podpory. Uzupełnienie oferty stanowią: trójnogi, szalunki okrągłe, szalunki stropowe, osprzęt do rusztowań, osprzęt do szalunków.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Szal-Bud.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
T
Tomasz
Profesjonalna firma, bardzo dobry towar polecam.
B
budowlaniec
Kiepska współpraca .Kupione stemple używane są wybrakowane,krzywe i nie kompletne.Brak rekcji ze strony Firmy na zgłaszaną reklamację
J
K
janusz k
Bardzo dobra wspolpraca warto robic z tym partnerem biznes