Żebrzowski Piotr Budowlane materiały

Wytrzymałe i solidnie wykonane deski kompozytowe

Materiały budowlane
ul. 29 Stycznia 20, 89-422 Sypniewo kujawsko-pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
667 981 986
601350321
601160323
525524671
Może cię zainteresować
Żebrzowski Piotr Budowlane materiały

Informacje

Opis działalności
Firma Meisen posiada wieloletnie doświadczenie w branży materiałów kompozytowych. Jej właścicielem jest Piotr Żebrzowski, a siedziba znajduje się w Sypniewie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Produkty i usługi
Firma , której właścicielem jest Piotr Żebrzowski, posiada wieloletnie doświadczenie w branży materiałów kompozytowych, które
wykorzystywane są do wykonania aranżacji ogrodowych. Są to wytrzymałe i solidnie wykonane produkty, dzięki czemu tworzone tarasy czy elementy ogrodu przetrwają przez długie lata.

Oferta firmy to:
- kładzenie tarasów,
- porady techniczne,
- deska tarasowa i kompozytowa.
- montaż i docinanie desek kompozytowych,
- transport w wyznaczone przez klienta miejsce,
- szybka wycena na bazie dostarczonych materiałów,
- prace murarskie niezbędne do zamontowania deski tarasowej,
- konsultacje z Klientem dotyczące zagospodarowania przestrzeni, wykorzystania materiałów i zastosowania odpowiednich rozwiązań.

Prezentowane deski tarasowe powstają na bazie wyjątkowo wytrzymałego oraz estetycznego kompozytu. Wykonane są z mączki drzewa bambusowego, bardzo trwałego polietylenu oraz dodatków (pigmenty, chemia, itp.). Produkty te pozwalają stworzyć solidne tarasy kompozytowe o długim okresie żywotności, odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Wszelkie produkty dostępne są w różnych odcieniach, jak na przykład cedrowy, miedziano-brązowy, kawowy, grafitowy oraz odcieniu drewna naturalnego. Są to również materiały w odmiennych długościach – 2,90 metra oraz 5,80 metra. Pracownicy firmy służą specjalistycznym doradztwem i odpowiednio skonsultują z Państwem odpowiedni produkt oraz usługę, dopasowaną do potrzeb.

Zapraszamy do odwiedzenia kontaktu z firmą Piotra Żebrzowskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Janek
Sprzedawca materiałów budowlanych godny polecenia. Korzystałem i nie żałuję.
J
Julian
Sprzedają materiały budowlane, których nikt by się nie powstydził. Są to produkty wysokiej jakości sprzedawane w atrakcyjnych cenach.
J
Jakub
Kupowałem od nich deski kompozytowe na taras do ogrodu. Zdecydowanie nie żałuję tej decyzji. Sama konstrukcja prezentuje się świetnie i wydaje się być nad wyraz wytrzymała.