Myko-System Osuszanie Budynków Ekspertyzy Mykologiczne Odgrzybianie Budynków

Usługi mykologa, osuszanie, odgrzybianie

Osuszanie budynków
ul. Modrzewiowa 21, 87-123 Brzozówka kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
502 663 910
Adres korespondencyjny
ul. Modrzewiowa 21, 87-123 Brzozówka kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Myko System to firma należąca do Jacka Ciaka i znajduje się w Brzozówce, w województwie kujawsko-pomorskim. Od 1990 roku zajmujemy się wykrywaniem i zwalczaniem wilgoci w budownictwie. Zapraszamy do skorzystania z usług wykwalifikowanego mykologa.
Produkty i usługi
Myko system to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie mykologii. Posługując się nowoczesną technologią oraz wiedzą możemy do każdej sytuacji podejść indywidualnie. Stosujemy odpowiednie preparaty i wybieramy materiały, które będą skuteczne w każdej sytuacji.

Oferujemy Państwu:
- ekspertyzy budowlane,
- badanie jakości powietrza,
- osuszanie piwnic,
- likwidacja szkodników w drewnie,
- iniekcje poziome,
- odgrzybianie,
- pomiary wilgotności,
- pomiary zasolenia,
- izolacje fundamentów

Aby uniknąć nieprawidłowego wykonania izolacji pionowej, należy zasięgnąć porady eksperta mykologa, która dobierze odpowiednie materiały. Tak samo jest w przypadku izolacji poziomej. Najpierw ustalamy stopień zawilgocenia i zasolenia ścian, a następnie decydujemy jak wykonać zabieg iniekcji.

Wilgotność ścian może przyczynić się do korozji budowlanej. Dlatego należy skorzystać z pomocy wykwalifikowanej osoby, która potrafi walczyć ze wszystkimi rodzajami zawilgocenia.

Przede wszystkim oferujemy Państwu orzecznictwo w zakresie zawilgoceń i zagrzybienia budynków. Zajmujemy się również odgrzybianiem mieszkań. Po wykonanej ekspertyzie dobieramy środki owadobójcze i przystępujemy do usunięcia zagrożeń mykologicznych.

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i jednostkami budżetowymi.

Zapraszamy do współpracy z firmą Myko System z Brzozówki. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
tomek
2019-02-07 13:20:02
Polecam
J
Z
Jan Z.
2019-02-07 13:19:18
firma ok