Tomaszek-Ogrody Małgorzata Tomaszek

Wykonujemy pełen zakres usług z zakresu zakładania i konserwacji ogrodów

Ogrodnictwo
ul. Oliwkowa 6, 87-123 Brzozówka kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tomaszek-Ogrody Małgorzata Tomaszek

Informacje

Opis działalności
Moja firma powstała w 2012 roku. Od tej pory ciągle się rozwijam i śledzę nowe trendy w aranżacji zieleni. Projektuję i zakładam ogrody razem z moim zespołem. Bardzo ważna jest dla nas długoterminowa współpraca. Po założeniu ogrodu nie zostawimy Cię bez wsparcia. Pomagamy w utrzymaniu ogrodu w dobrej kondycji i służymy radą naszym stałym klientom. Przy pracy kierujemy się upodobaniami i potrzebami Naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Tomaszek-Ogrody już od niemal dekady proponujemy Państwom szeroki zakres usług ogrodniczych oraz fachową poradę. Jesteśmy firmą, dla której spełnianie Państw pomysłów i oczekiwań to najwyższy priorytet. Już od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się upiększaniem i modernizacją ogrodów, co przekłada się nie tylko na ogromną wiedzę z tego zakresu, ale również na niepowtarzalne, piękne i zapierające dech w piersiach projekty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, warunkami współpracy, zdjęciami z realizacji naszych autorskich projektów oraz projektów innych architektów krajobrazu. Możecie także liczyć na propozycje naszych kreatywnych rozwiązań i gruntowną wiedzę ogrodniczą, popartą wieloletnią nauką i doświadczeniem.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

- projektowanie ogrodu,
- budowa ogrodu "pod klucz",
- trawniki z rolki,
- trawniki siane,
- pielęgnacja ogrodu,
- pielęgnacja trawników,
- przycinanie i formowania roślin,
- montaż systemów nawadniania,
- źródełka, fontanny.

Nasze usługi kierowane są zarówno do klientów indywidualnych chcących upiększyć swój ogród, jak również do przedsiębiorstw i instytucji.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej. Mogą tam Państwa znaleźć więcej szczegółów dotyczących naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, chełmiński, golubsko-dobrzyński, inowrocławski, lipnowski, rypiński, toruński, wąbrzeski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń