Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Rekomendujemy firmę Eniro Polska Sp. z o.o. oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta ... "

Starcom Sp. z o.o. Agencja i doradztwo reklamowe, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Agencja Ubezpieczeniowa Wojciech Trawiński w Panoramie Firm

Agencja Ubezpieczeniowa Wojciech Trawiński

Doradzamy klientom w wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej.

ul. Kościuszki 1
87-140 Chełmża, woj. kujawsko-pomorskie
dodatkowe dane kontaktowe adres korespondencyjny
 1. poniedziałek:
  8:00 - 18:00
 2. wtorek:
  8:00 - 18:00
 3. środa:
  8:00 - 18:00
 4. czwartek:
  8:00 - 18:00
 5. piątek:
  8:00 - 18:00
 6. sobota:
  8:00 - 15:00
 7. niedziela:
  całą dobę
Informacje

Opis działalności

Nasza agencja ubezpieczeniowa mieszcząca się w Chełmży oferuje Państwu szeroki zakres ubezpieczeń. Wykwalifikowani pracownicy służą pomocą w dobraniu odpowiedniego dla Państwa ubezpieczenia czy polisy na życie. Nasza agencja jest partnerem największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Nasza agencja jest partnerem największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, co świadczy o wiarygodności i rzetelności firmy.

O nas

Nasza agencja ubezpieczeniowa mieszcząca się w Chełmży oferuje Państwu szeroki zakres ubezpieczeń. Wykwalifikowani pracownicy służą pomocą w dobraniu odpowiedniego dla Państwa ubezpieczenia czy polisy na życie.

Ponadto decydując się na współpracę z nami, mogą być Państwo pewni, że otrzymacie indywidualną ofertę, a my rzetelnie zajmiemy się wykonaniem niezbędnych formalności.

Nasza agencja jest partnerem największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, co świadczy o wiarygodności i rzetelności firmy.

Szeroki wybór ubezpieczeń oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że warto nawiązać współpracę z naszą agencją ubezpieczeniową.

Oferujemy ubezpieczenia:

- komunikacyjne: OC, AC, NW, ASS,
- majątkowe: domy, mieszkania, budynki, firmy,
- turystyczne,
- rolne,
- ubezpieczenia na życie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasi główni klienci

Oferujemy ubezpieczania dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Jako nieliczni, dla osób przed 65 rokiem życia, proponujemy skorzystanie z prywatnych emerytur. Polega to na tym, że płacąc, co miesiąc składkę, w dniu 65 urodzin macie Państwo możliwość odebrania zgromadzonej w ten sposób gotówki lub rozłożenie kwoty na comiesięczne wypłaty.

Sami możecie Państwo zdecydować, co jest korzystniejsze.

Marki i specjalizacje

Polisa Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie Spółka Akcyjna, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, ubezpieczenia, ubezpieczenie, pośrednik ubezpieczeniowy, agencja ubezpieczeniowa, polisa, polisy, ubezpieczenia komunikacyjne, OC, AC, NW, ASS, ubezpieczenia majątkowe, polisa na życie, polisy na życie, ubezpieczenia rolne, ubezpieczanie domu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczanie firmy, ubezpieczania turystyczne, ubezpieczenia szpitalne.

Produkty i usługi

RODZINY

Pakiet BEZPIECZNA RODZINA

Co zyskujesz?
• pełną ochronę dla siebie i swoich bliskich, a także posiadanego mienia
• optymalne dopasowane sumy ubezpieczenia
• szeroki, dopasowany do Twoich potrzeb zakres ochrony ubezpieczeniowej

Pakiet BEZPIECZNY DOM W BUDOWIE

Co zyskujesz?
• ubezpieczenie domu jednorodzinnego lub wielorodzinnego do czterech kondygnacji, z maksymalnie dwudziestoma mieszkaniami
• ubezpieczenie od zdarzeń losowych
• możliwość wykupienia ubezpieczenia NNW dla pracowników budowy

NASTĘPSTWA NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW

Co zyskujesz?
• świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu
• świadczenie z tytułu śmierci Ubezpieczonego
• zwrot kosztów nabycia środków pomocniczych i wyrobów ortopedycznych
• zwrot udokumentowanych kosztów przysposobienia zawodowego inwalidów
• zwrot kosztów operacji plastycznych, przeprowadzonych w związku z następstwem nieszczęśliwego wypadku
• świadczenie z tytułu oparzenia lub odmrożenia ciała

Pakiet BEZPIECZNY ROWERZYSTA

Co zyskujesz?
Gwarancję ochrony majątku osoby ubezpieczonej na wypadek zdarzeń związanych z posiadaniem i użytkowaniem roweru.

Polisa dla Ciebie
Ubezpieczenie na Życie
Co zyskujesz?
wybór sumy ubezpieczenia od 2 500 do 100 000 zł
niską minimalną składkę – już od 20 zł miesięcznie
możliwość zawarcia umów dodatkowych
możliwość gromadzenia środków w ramach Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych oferowanych przez „Polisa-Życie” TU S.A. Vienna Insurance Group

Prywatna emerytura – Chełmża
Jako nieliczni, dla osób przed 65 rokiem życia, proponujemy skorzystanie z prywatnych emerytur. Polega to na tym, że płacąc, co miesiąc składkę, w dniu 65 urodzin macie Państwo możliwość odebrania zgromadzonej w ten sposób gotówki lub rozłożenie kwoty na comiesięczne wypłaty. Sami możecie Państwo zdecydować, co jest korzystniejsze!

Certyfikaty

Posiadamy wszelkie niezbędne licencje. Dysponujemy certyfikatem Rzetelna Firma. Nasza agencja jest partnerem największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, co świadczy o wiarygodności i rzetelności firmy.
Opinie
izA
2017-10-12
Fajny klimat, a sprawa załatwiona pozitiv.
Agnieszka
2017-07-24
Dzień dobry , wszystko dobrze. Otrzymałam pomoc w uporządkowaniu wszystkich moich ubezpieczeń i z czystym sumieniem wystawiam rekomendację bardzo pozytywną.
Karol
2017-05-15
Współpraca z tym panem, to czysta przyjemność.
maz
2016-11-24
Na prawdę wszystko pod klienta.
pazy
2016-09-05
Polecam.
klient Adam
2016-08-09
przyjemna obsługa a oferty jak wszędzie
.
2016-06-15
Dzień dobry, jako właścicielka firmy Gorąco Polecam skorzystanie z usług państwa Trawińskich, ponieważ są to ludzie, którzy wybierają dobro klienta jako numer 1 . Zresztą każdy, kto korzysta ma takie samo zdanie jak moje.
pozdrawiam
2016-03-08
OC załatwione. Pozdrawiam.
Jarosław
2016-02-04
Witam , sprawa załatwiona mailowo pozytywnie. Polecam, bo zaoszczędziłem ogrom czasu. Moja opinia bardzo wysoka.
Sebastian i Ania D
2015-12-17
Jesteśmy zadowoleni z bardzo miłej obsługi i atrakcyjnej oferty .
ubezpieczenia, ubezpieczenie, pośrednik ubezpieczeniowy, agencja ubezpieczeniowa, polisa, polisy, ubezpieczenia komunikacyjne, oc, ac, nw, ass, ubezpieczenia majątkowe, polisa na życie, polisy na życie, ubezpieczenia rolne, ubezpieczanie domu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczanie firmy, ubezpieczania turystyczne, ubezpieczenia szpitalne, ubezpieczenie mienia, ubezpieczenia indywidualne, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia dla pracowników, ubezpieczenia bagażu, koszty leczenia, karty medyczne, ubezpieczenie zwierząt, ubezpieczenia upraw, agrocasco, ubezpieczenie maszyny rolniczej, ubezpieczanie maszyn rolniczych, ubezpieczenie bezpieczna szkoła, obowiązkowe ubezpieczenie budynków, ubezpieczenie domków letniskowych, ubezpieczenie garażu, ubezpieczenie gotówki przechowywanej i przewożonej, biuro ubezpieczeń, ubezpieczeniowe, ubezpieczeniowa, polisa ac, polisa oc, pośrednictwo ubezpieczeniowe, ubezpieczeniowi pośrednicy, ubezpieczamy, multi-agencja, multi-agencja ubezpieczeniowa, pośrednik w ubezpieczeniach, polisa mieszkaniowa, polisa życiowa, ubezpieczenia aut, ubezpieczenie auta, ubezpieczenia auta, polisa zycie, polisa życie, Towarzystwo ubezpieczeniowe, Towarzystwo Ubezpieczeń, Agencja Ubezpieczeniowa, Agencja ubezpieczeń, ubezpieczenia rolnicze, prywatna emerytura, ubezpieczenia na swoje życie, ubezpieczenie od smierci, składka ubezpieczeniowa, oc dla firm, BEZPIECZNY DOM W BUDOWIE, NASTĘPSTWA NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW, BEZPIECZNY ROWERZYSTA, Grupowe Ubezpieczenie na Życie, Zbiorowe Ubezpieczenie na Życie, fundusz, ubezpieczenie domkuw letniskowych, znizki oc, zniżki oc, Ac na samochody luksusowe, ubezpieczenie gotowki przechowywanej i przewozonej, Wojciech Trawinski, ubezpieczenie magazynu, ubezpieczenie na hale, ubezpieczania szyb samochodowych, ubezpieczenie zniżek

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Kościuszki 1
87-140 Chełmża, woj. kujawsko-pomorskie