Jarosław Biliński Usługi Kamieniarskie i Transportowe

Kompleksowe usługi kamieniarskie

Usługi kamieniarskie
ul. Rybaki 9, 87-140 Chełmża kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jarosław Biliński Usługi Kamieniarskie i Transportowe

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Jarosław Biliński. Od 1999 roku prowadzę własną działalność, która zajmuje się usługami kamieniarskimi. Siedziba firmy znajduje się w Chełmży, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi kamieniarskie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji pomników, nagrobków i tablic pamiątkowych, wykonanych z materiałów takich jak marmur, sjenit czy granit. Wykonują zarówno nagrobki pojedyncze, jak i podwójne oraz dziecięce. Wyroby cechują się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. W ofercie znajdują się również:

- schody,
- elementy kominkowe,
- elewacje,
- parapety,
- posadzki,
- blaty kuchenne.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Kamieniarze dysponują ogromną wiedzą w zakresie kamieni, które wykorzystuje się w wystroju wnętrz i budownictwie. Swoim Klientom gwarantują największą jakość usług i profesjonalne doradztwo. Wizytówką firmy jest rzetelność i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową.

Zapraszamy do skorzystania z usług kamieniarskich.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń