MIX Alina Gil

Sprawny oraz bezpieczny przewóz osób do Włoch, Niemiec, Francji i Węgier.

Przewozy autokarowe
87-148 Gostkowo 171 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
609 553 535
Adres korespondencyjny
87-148 Gostkowo 171 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy MIX znajduje się w Gostkowie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Specjalizujemy się w przewozie osób. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2006 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Alina Gil.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy MIX jest przewóz osób. W naszej ofercie można znaleźć transfery krajowe, a także międzynarodowe. Możemy Państwu zaproponować obsługę wycieczek szkolnych. Podejmiemy się również przewozów pracowniczych. Współpracujemy również z biurami podróży, dla których wykonujemy obsługę wycieczek turystycznych.

Ponadto oferujemy:
- przewozy do Francji,
- przewozy do Niemiec,
- przewozy do Węgier,
- przewozy do Włoch.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wynajem autokarów, a także busów. Zapewniamy, że oferowane przez nas pojazdy są zadbane i czyste, jak również dobrze wyposażone. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wynajem przyczepek bagażowych.

Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którzy mają doświadczenie zarówno na trasach krajowych,jak i międzynarodowych. Dbamy o sprawny oraz bezpieczny przewóz. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysokiej jakości usługi oraz konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy MIX.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń