Szafa FH Krystyna Malinowska

Stylowa garderoba.

Sprzedaż wysyłkowa
ul. Dworcowa 45, 87-122 Grębocin kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
504 906 303
Może cię zainteresować
Szafa FH Krystyna Malinowska

Informacje

Opis działalności
Szale, apaszki, chusty, kominy. Niskie ceny, piękne oraz wyszukane wzory i modele.
Produkty i usługi
Doświadczeniu w branży sprawiło, że poznaliśmy już dogłębnie rynek dostawców, materiałów, środków promocji i wykorzystania nowoczesnych technologii. To wiedza niezbędna przy codziennym kontakcie z klientem.

Stały rozwój firmy, wykwalifikowany personel, oraz dobra znajomość rynku pozwala na skuteczną reakcję na potrzeby naszych klientów.

Wartości przyświecające nam w branży to uczciwość, rzetelność oraz szybkość wykonania usługi. Cechuje nas dbałość o jak najwyższą jakość naszych produktów.

Bogata oferta handlowa pomaga nam zaspokoić wszystkie potrzeby naszego klienta.

Sprzedajemy:

Szale

Szale są nieodłącznym elementem garderoby. Niezastąpione zwłaszcza w wietrzne i chłodne dni. Odpowiednio dobrany podkreśla naturalne piękne cechy wizerunku człowieka. Przede wszystkim jednak sprawi, że każdego dnia odczujemy przyjemne ciepło, z rozkoszą otulimy się miękką tkaniną lub dzianiną.

Apaszki

Apaszki są pięknym dodatkiem każdego dnia. Do pracy, na spacer i spotkania ze znajomymi, na każdą porę roku. Pasują zarówno do t-shirta jak i sukienki. Żakiety i kurtki o charakterze sportowym nie mogą się bez nich obejść. Wzory i kolory imponujące, ogromna różnorodność.

Chusty

Chusty są różne, mniejsze i większe, różnej grubości i faktury. Z łatwością dobierzesz chustę do każdej stylizacji i na każdą porę roku. Gwarantują ciepło, ochronę przed wiatrem, ale są też niezastąpione w słoneczne dni.

Kominy

Kominy są bardzo wygodne, dzięki temu chętnie noszone, niezależnie od wieku. Grubsze dostarczają dużo ciepła, te cieńsze chronią przed wiatrem, wprowadzają też kolory do stylizacji. Zwykle rozmiar pozwala na dwukrotne omotanie wokół szyi, wystarczy więc tylko chwila aby go założyć.

Prowadzimy sprzedaż internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń