Trans-Wit Serwis Samochodów Ciężarowych Transport Spedycja

Transport krajowy i międzynarodowy z ubezpieczeniem ładunku

Sprzedaż samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Bażantowa 1, 87-162 Lubicz Górny kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 07:30 - 17:00
Wtorek 07:30 - 17:00
Środa 07:30 - 17:00
Czwartek 07:30 - 17:00
Piątek 07:30 - 17:00
Sobota 07:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Trans-Wit Serwis Samochodów Ciężarowych Transport Spedycja

Informacje

Opis działalności
Firmę Trans-Wit założyliśmy na terenie Lubicza Górnego, w województwie kujawsko-pomorskim. Działamy na rynku od wielu lat, zajmując się serwisowaniem samochodów ciężarowych, a także świadcząc usługi spedycyjne. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy. Działamy pod kierownictwem Jana Gutmańskiego. Zapraszamy.
Produkty i usługi
W taborze pojazdów firmy Trans-Wit, którą prowadzimy, znajduje się aż 55 samochodów ciężarowych przystosowanych do transportu materiałów drobnicowych lub wielkogabarytowych. Usługi spedycyjne realizujemy na terenie całej Polski oraz krajów zagranicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi spedycyjne były zrealizowane w terminie. Każdy Klient jest w stałym kontakcie z naszym spedytorem, który może zlokalizować ładunek na trasie. Samochody ciężarowe pozwalają nam na jednorazowy przewóz naprawdę dużych ładunków. Chcąc zapewnić naszym Klientom ekonomiczne ceny za transport, wyposażyliśmy się również w mniejsze pojazdy o maksymalnym udźwigu od 3 do 10 ton oraz 24 ton. Oferujemy także transport żywności i innych materiałów w warunkach chłodniczych. Co ważne, każdy ładunek transportowany przez naszą firmę jest ubezpieczony. Posiadamy ubezpieczenie ładunku OCP w wysokości 150 000 DOLARÓW. Prowadzimy również przewóz ładunków niebezpiecznych (ADR).

Drugim profilem naszej działalności jest naprawa samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych. Do naszych usług należą:
- naprawy bieżące,
- naprawa elektromechaniki,
- wymiana oleju Shell,
- wymiana płynów eksploatacyjnych.

Naprawy możemy wykonać w naszym warsztacie lub na trasie, jeżeli usterka nie jest zbyt rozległa. Oferujemy mobilny serwis samochodów ciężarowych na terenie województwa.

Zapraszamy do kontaktu - firma Trans-Wit z Lubicza Górnego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
J
Jędrek
Rzetelna firma transportowa. Nigdy nie wycofała się z przyjętego zlecenia. Mają odpowiednie zezwolenia i bardzo dobrze wyposażony tabor pojazdów.
J
Judyta
Często kieruję do nich zlecenia transportu. Nawet na drugi koniec kraju dojeżdżają w terminie. Spedytorzy zawsze są mili i informują mnie o lokalizacji moich ładunków, polecam.
K
Kuba
Lubię z nimi współpracować, ponieważ każdy mój towar jest ubezpieczony podczas przejazdu. Posiadają całkiem spore ubezpieczenie OCP. Zawsze na czas przewożą każdy mój sprzęt.
J
Josek
Kilkakrotnie zlecałem już im transport moich ładunków. Zawsze na czas dojeżdżali do miejsca docelowego. Firma posiada odpowiednie licencje i uprawnienia, więc w razie kontroli nie było żadnych problemów. Ten zespół zawsze jest gotowy na różne nieprzewidziane wypadki i robi wszystko, aby dostarczyć ładunek w terminie.