Trans-Wit Serwis Samochodów Ciężarowych Transport Spedycja

Spedycja krajowa i międzynarodowa - przewóz ładunków wielkogabarytowych i ADR

Spedycja
ul. Bażantowa 1, 87-162 Lubicz Górny kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Trans-Wit Serwis Samochodów Ciężarowych Transport Spedycja

Informacje

Opis działalności
Trans-Wit to firma, którą założyliśmy już kilkanaście lat temu w Lubiczu Górnym, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zajmujemy się transportem ciężarowym. Nasz doskonale wyposażony tabor pojazdów pozwala nam dostarczyć każdy ładunek Klienta w wyznaczonym terminie. Nad realizacją naszych usług czuwa właściciel Jan Gutmański.
Produkty i usługi
Markę Trans-Wit budujemy dzięki terminowym dostawom towarów oraz indywidualnym cenom ustalanym z Klientem. W naszym taborze znajduje się aż 55 samochodów ciężarowych oraz dostawczych. W zależności od potrzeb przewożą one ładunki od 3 do 10 ton, a także do 24 ton. W naszej ofercie znajduje się między innymi:
- transport plandeką,
- transport drobnicowy,
- transport paletowy,
- transport wielkogabarytowy,
- transport w warunkach chłodniczych,
- transport ładunków niebezpiecznych ADR.

Transport krajowy realizujemy zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Oferujemy także transport międzynarodowy. Posiadamy licencje niezbędne do realizacji naszych usług. Każde mienie Klienta, które przewozimy jest objęte ubezpieczeniem OCP w wysokości 150 000 dolarów. Oznacza to, że wszystkie ładunki Klienta są ubezpieczone przed kradzieżą, zniszczeniem, czy innymi zdarzeniami losowymi.

Prowadzimy również warsztat samochodowy. Specjalizujemy się w naprawie samochodów ciężarowych, ale serwisujemy również auta dostawcze i osobowe. Naprawy wykonujemy na trasie, jeżeli usterka nie jest zbyt rozległa. Usługi obejmują naprawę podzespołów, mechaniki, elektromechaniki oraz wymianę płynów eksploatacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu - firma Trans-Wit z Lubicza Górnego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń