Cartech Wojciech Kawula

Piaskowanie stali, cegły, betonu

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Żwirowa 9, 87-162 Młyniec Drugi kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Cartech Wojciech Kawula

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Cartech mieści się w Młyńcu Drugim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Jej właścicielem jest Wojciech Kawula. Świadczy usługi w zakresie piaskowania. Zachęca do sprawdzenia szczegółów.
Produkty i usługi
Firma Cartech Wojciecha Kawuli zajmuje się piaskowaniem, czyli procesem technologicznym, polegającym na czyszczeniu bądź kształtowaniu powierzchni materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza lub cieczy. Cartech proponuje:
- piaskowanie elementów i konstrukcji stalowych,
- piaskowanie betonu,
- piaskowanie cegły,
- piaskowanie elewacji,
- piaskowanie maszyn rolniczych.

Oprócz piaskowania firma ma w ofercie również śrutowanie stali. To proces, w którym materiałem ściernym jest śrut na przykład w postaci kulek szklanych. Śrutowanie przebiega w specjalnych zamykanych pomieszczeniach, dzięki czemu minimalizuje ryzyko wydostania się na zewnątrz zanieczyszczeń.

Ponadto Cartech oferuje zabezpieczenia antykorozyjne.

Zakres działalności firmy to nie tylko proces piaskowania oraz śrutowania, ale i wulkanizacja. Cartech zapewnia profesjonalny serwis ogumienia. Jego oferta to:
- wymiana opon,
- wyważanie kół,
- geometria kół,
- naprawa opon.

Cartech odpowiada za dobór właściwego ogumienia, a także wyważenie kół, co wpływa na przyczepność pojazdu do jezdni i tym samym gwarantuje bezpieczeństwo na drodze.

Zaprasza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń