Firma Remontowo-Budowlana Krzysztof Abramowicz

Kompleksowe prace remontowe i wykończeniowe

Renowacje i remonty
87-140 Nawra 54 kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Firma Remontowo-Budowlana Krzysztof Abramowicz

Informacje

Opis działalności
Krzysztof Abramowicz to właściciel firmy remontowo-wykończeniowej z Nawry, niedaleko Chełmży. Firma została założona w 2017 roku i realizuje zlecenia na terenie województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego.
Produkty i usługi
Terminowe, dokładne i atrakcyjne cenowo usługi remontowe i wykończeniowe to podstawa oferty przygotowanej przez firmę Krzysztofa Abramowicza. Ekipa budowlana zajmuje się pracami elewacyjnymi, w tym odnawianiem ścian oraz remontowaniem i wykańczaniem wnętrz. Pracuje w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, biurach, lokalach usługowych oraz zakładach przemysłowych i pomieszczeniach gospodarczych. Podejmuje się m.in. adaptacji poddaszy do nowych celów, np. mieszkalnych oraz stawia ścianki działowe. Ponadto montuje podwieszane sufity, remontuje łazienki i kuchnie oraz montuje schody. Oferta usług świadczonych przez firmę obejmuje również:
-układanie płytek ściennych,
-układanie płytek podłogowych,
-montaż płyt kartonowo-gipsowych.

Płytki układane przez pracowników firmy to płytki ceramiczne, z terakoty oraz gresowe.

Dopełnieniem usług są prace przy budowie i remontach tarasów.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie firmy Krzysztofa Abramowicza. Po więcej można zadzwonić albo napisać e-maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Sebastian
Cieszę się, że trafiłem na nich. Potrzebowałem ekipy, która zajmie się pracami wykończeniowymi w moim domu. Poprzedni wykonawca zrezygnował, a ja chciałem jak najszybciej się wprowadzić. Dotrzymali słowa odnośnie do terminu i bardzo sprawnie zakończyli prace. Nie ma żadnych niedoróbek. Wszystko jest dokładnie tak, jak miało być.