Zel-Met Toalety Wolnostojące

Producent toalet wolnostojących

Toalety przenośne
87-140 Zelgno kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 715 942
Adres korespondencyjny
87-140 Zelgno kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Zel-Met zajmuje się produkcją toalet wolnostojących. Siedziba naszej firmy znajduje się w Zelgnie, w województwie kujawsko-pomorskim, a właścicielem jest Krzysztof Zawadzki.
Produkty i usługi
Coraz częściej do każdego z nas dochodzą informacje na temat niedogodności związanych z brakiem toalet w przestrzeni publicznej. Dlatego, aby zaspokoić potrzeby mieszkańców większych miast i osiedli firma Zel-Met zaczęła produkować toalety wolnostojące, które mogłyby być łatwo opróżniane i myte.

Prezentujemy Państwu toalety, które spełniają wszystkie wymogi sanitarne i są przeznaczone dla dużych skupisk ludzi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- toalety wolnostojące,
- toalety dla niepełnosprawnych,
- adsorbery.

Toalety są skonstruowane w taki sposób, że można umieścić na nich reklamy, dzięki czemu łatwo jest spłacić koszt ich zakupu. Ponadto podświetlenie miejsca reklamowego spełnia jednocześnie funkcję punktu świetlnego. Toaletę opłaca się zapomocą monety.

Nasze toalety są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mają pełne wyposażenie kanalizacyjne, wodociągowe i elektryczne. Zamknięte są na zamek, który odblokowuje się po wrzuceniu monety, dzięki czemu łatwiej jest kontrolować obiekt.

Toaletę można umieścić na parkingu, w parku, na dworcu, czy na autostradzie.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Zel-Met z Zelgna. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń