"Myśliwiec" Zakład Skupu Przetwórstwa Trzody Bydła i Dziczyzny

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
os. Młodych 11, 89-530 Śliwice kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
Telefon
(52) 334 02 00

Informacje

Firma "Myśliwiec" Zakład Skupu Przetwórstwa Trzody Bydła i Dziczyzny prowadzi działalność w branży Producenci mięsa, wędlin i drobiu. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Śliwice w województwie kujawsko-pomorskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (52) 334 02 00 lub mailową: janmysliwiec@wp.pl
Adres wykonywania działalności przez "Myśliwiec" Zakład Skupu Przetwórstwa Trzody Bydła i Dziczyzny to os. Młodych 11, 89-530 Śliwice. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Myśliwiec" Zakład Skupu Przetwórstwa Trzody Bydła i Dziczyzny.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.