Mk-King Lakiernia Proszkowa Maciej Król

Profesjonalne lakierowanie proszkowe

Malowanie i lakierowanie proszkowe
ul. Północna 34, 87-222 Książki kujawsko-pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
796 348 958
Mk-King Lakiernia Proszkowa Maciej Król

Informacje

Opis działalności
Mk-King to nowoczesna lakiernia proszkowa. Zajmujemy się malowaniem konstrukcji stalowych do 12m dłu Dbamy o profesjonalną i terminową realizację każdego zlecenia. Właścicielem firmy jest Maciej Król.
Produkty i usługi
Mk-King to profesjonalna lakiernia proszkowa. Malujemy gabaryty do 12 m. długości. Specjalizujemy się w malowaniu i lakierowaniu różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Posiadamy nowoczesną bazę sprzętową, a zatrudniana przez nas kadra to doświadczeni lakiernicy, którzy mają za sobą wiele lat pracy w zawodzie. Malujemy nie tylko małe, czy standardowe, ale również ponadgabarytowe konstrukcje. Cechuje nas drobiazgowość, dbamy o to, aby wszystkie elementy zostały dokładnie polakierowane, czy pomalowane. Nasza lakiernia umożliwia malowanie nawet drobnych detali oraz obróbkę chemiczną i lakierowanie elementów do 12000 mm długości, 2000mm szerokości i 2500 mm wysokości. Przed przystąpieniem do prac głównych dokładnie oczyszczamy każdą powierzchnię.

Nasza oferta to również:

- nakładanie powłok antykorozyjnych,
- lakierowanie elementów aluminiowych,
- lakierowanie elementów ocynkowanych,
- piaskowanie,
- obróbka strumieniowo-ścierna,

Nasza baza narzędziowa to m.in. świetnej jakości sprzęt renomowanej firmy Wagner. Współpracujemy jednak również z innymi dostawcami wysokiej klasy technologii.

Nasze realizacje obejmują m.in. ogrodzenia, bramy, renowatory motocykli, felgi, czy elementy dekoracyjne, a także wiele innych konstrukcji ze stali według zapotrzebowania klienta.

Zawsze na czas realizujemy zlecenia. Gwarantujemy także konkurencyjne ceny.

Działamy przede wszystkim na terenie Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy, Brodnicy, Chełmna, Wąbrzeźna, Golub-Dobrzynia, Inowrocławia, Świecia i Rypina.


Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
JOCKER
Potwierdzam ze ta lakiernia to chyba jedyna wykonujaca malowanie gabarytow. Szybko i super wykonanie .POLECAM
G
Greg
Jedyna lakiernia, która ogła się zajac moim gabarytem. naprawde polecam
C
Czech
Godna polecenia