Ekoden FU Szmytkowski Sławomir

Prace wysokościowe z użyciem dźwigów, podnośników koszowych i nożycowych

Dźwigi i żurawie
07 Lipnica 74 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 203 819
Adres korespondencyjny
07 Lipnica 74 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Ekoden Sławomira Szmytkowskiego to firma specjalizująca się w pracach wysokościowych. Działa od wczesnych lat 90. XX wieku. Wykonuje zlecenia na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Ekoden wykonuje zlecenia w każdych warunkach, nawet w najtrudniejszym terenie. Ma do tego celu flotę nowoczesnych i w pełni sprawnych pojazdów, takich jak samojezdne dźwigi, podnośniki koszowe oraz podnośniki nożycowe. Dźwigi i podnośniki koszowe zamontowane są na terenowych podwoziach, natomiast rozmiary podnośników nożycowych sprawiają, że doskonale sprawdzają się w zamkniętych obiektach, np, halach i magazynach.

Ekoden przy pomocy żurawi o udźwigu do 50 ton zajmuje się takimi pracami jak:
-budowa hal
-montaż wież
-montaż kominów
-montaż silosów
-montaż suwnic
-montaż więźb dachowych

Montowane są konstrukcje stalowe i żelbetowe oraz reklamy i płyty stropowe. Ponadto za pomocą dźwigów przenoszone są materiały budowlane i podnoszone oraz rozładowywane ładunki wielkogabarytowe i maszyny. Dźwigi nadają się też do ustawiania na kołach przewróconych ciężarówek.

Szerokie zastosowanie mają również podnośniki koszowe. Te pojazdy o wysokości do 30 metrów używane są do wymiany oświetlenia, prac budowlanych i remontów. Oferta związana z nimi to także czyszczenie rynien, łatanie dachów i usuwanie śniegu oraz sopli. Można je też zastosować przy instalacji bilbordów reklamowych.

Uzupełnieniem oferty jest dowożenie podnośników nożycowych na wskazane miejsce autolawetą i wynajem ładowarki.
Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Ekoden. Na stronie internetowej znajdą Państwo dane techniczne pojazdów, a w sprawie wynajmu maszyn można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń