Usługi Szkoleniowe Bhp i Ppoż Artur Pesta

Pełna obsługa BHP i PPOŻ w zakładach pracy

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Kościuszki 4, 87-200 Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Szkoleniowe Bhp i Ppoż Artur Pesta
ul. Kościuszki 4, 87-200 Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie
NIP
8781706531
Telefon
Usługi Szkoleniowe Bhp i Ppoż Artur Pesta

Informacje

Opis działalności firmy Usługi Szkoleniowe Bhp i Ppoż Artur Pesta w Wąbrzeźno
Nazywam się Artur Pesta. Oferuję kompleksowe wsparcie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Zapewniam pełen zakres usług, które pomogą Twojej firmie osiągnąć najwyższe standardy BHP i PPOŻ. Jestem gotów zająć się wszystkimi aspektami bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. Moje biuro znajduje się w Wąbrzeźnie, w województwie kujawsko-pomorskim.
Produkty i usługi
Prowadzę szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej dla pracowników na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Kursy nie tylko spełniają wymagania prawne, ale również kładą nacisk na praktyczne aspekty bezpieczeństwa w pracy. Dla kadry zarządzającej i pracodawców oferuję szkolenia, które pomogą zrozumieć obowiązki oraz możliwości w zakresie bezpieczeństwa w firmie.

Ponadto organizuję kursy pierwszej pomocy przedmedycznej.

Oferuję również wsparcie w zakresie doradztwa BHP i PPOŻ. Przeprowadzam audyty BHP, dokonuję oceny ryzyka zawodowego oraz przygotowuję instrukcje stanowiskowe i instrukcje przeciwpożarowe, dostosowane do specyfiki Twojej firmy. Mogę pełnić funkcję inspektora ds. BHP i PPOŻ, zapewniając ciągły nadzór nad bezpieczeństwem w miejscu pracy. Prowadzę postępowania powypadkowe i sporządzam niezbędną dokumentację.

Organizuję dodatkowo kursy umożliwiające uzyskanie uprawnień do obsługi wózków widłowych i żurawi. Dzięki szkoleniom, Twoi pracownicy będą wykazywać się nie tylko wiedzą, ale także umiejętnościami praktycznymi w obszarach wymagających specjalistycznych kwalifikacji.

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak mogę pomóc Twojej firmie.
Zasięg działania
Firma Usługi Szkoleniowe Bhp i Ppoż Artur Pesta z lokalizacji: Wąbrzeźno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, rypiński, Toruń, toruński, wąbrzeski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń