Kamieniarstwo Grzegorz Jasiński

Usług kamieniarskie na najwyższym poziomie!

Usługi kamieniarskie
ul. Rataja 4, 87-200 Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kamieniarstwo Grzegorz Jasiński

Informacje

Opis działalności
Grzegorz Jasiński Kamieniarstwo to firma zlokalizowana w Wąbrzeźnie, w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizujemy się w usługach kamieniarskich.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności naszego zakładu kamieniarskiego jest wytwarzanie nagrobków, blatów kamiennych oraz innych wyrobów związanych z naszym fachem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy naszych działań był w stu procentach spójny z wizją klienta.

Prowadzimy naszą działalność od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i nieustannie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta to między innymi:

- nagrobki
- blaty kamienne,
- stoły kamienne
- kominki
- blaty łazienkowe

Oprócz tego możemy polecić nasze usługi cięcia gresu oraz wszelkie prace związane z kamieniarstwem budowlanym, jak np. schody z kamienia. Do naszej pracy wykorzystujemy materiały takie jak kamień naturalny, granit czy marmur.

Dodatkowo podejmujemy się wykonywania samych tablic nagrobkowych oraz profesjonalnym montażem nagrobków. Uzupełnienie naszej oferty to różnego rodzaju elementy kominkowe, a także parapety marmurowe.

Nasi kamieniarze to wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę na temat naszej dziedziny są w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem.

Zapewniamy rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń