Solar Dach Michał Lewandowski

Dachy i usługi dekarskie
ul. Traugutta 25, 87-880 Brześć Kujawski kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Solar Dach Michał Lewandowski

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Solar Dach znajduje się w Brześciu Kujawskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Możemy Państwu zaproponować kompleksowe usługi dekarskie.
Produkty i usługi
Podejmiemy się montażu pokryć dachowych. Nasza oferta obejmuje montaż i klejenie papy termozgrzewalnej, a także gontu bitumicznego. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż płyt warstwowych. Oferujemy także montaż blachodachówek. Oprócz tego zajmujemy się montażem dachówek ceramicznych, betonowych czy płaskich.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Świadczymy także usługi dla instytucji.

W naszej ofercie można także znaleźć usługi ciesielskie, które obejmuje deskowanie i impregnację drewna. Ponadto proponujemy montaż więźby dachowej. Jesteśmy także w stanie wymienić fragmenty konstrukcji. Świadczymy również inne usługi, takie jak montaż podbitek dachowych czy obróbki blacharskie. Zajmujemy się także montażem systemów rynnowych i okien dachowych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi demontaż azbestu z dachu, który jest chorobotwórczy i groźny dla życia.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona i wykwalifikowana, świadczymy usługi na wysokim poziomie. Dysponujemy wysokiej jakości nowoczesnymi maszynami budowlanymi, które ułatwiają nam wykonywanie wszelkiego rodzaju prac. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Zapewniamy rzetelność i terminowość, a także konkurencyjne ceny. Zależy nam na Państwa zadowoleniu ze świadczonych przez nas usług.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdą Państwo szczegółowe informacje. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Solar Dach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Klient
Gorąco Polecam. Szybko, solidnie i za rozsądne pieniądze.