Kujawiak s.c.

Wynajem wygodnych kontenerów na plac budowy

Kontenery
87-732 Kałęczynek 4 kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
515 185 866
Adres korespondencyjny
87-732 Kałęczynek 4 kujawsko-pomorskie

Informacje

O nas
Nasza firma działa na rynku od 2006 roku. Przez cały okres naszej działalności zgromadziliśmy wokół siebie całe grono zadowolonych klientów, także masę doświadczeń, które obecnie wykorzystujemy do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. Staramy się, by dostarczane przez nas kontenery spełniały oczekiwania i potrzeby naszych klientów, zapewniając im komfortowe warunki pracy i odpoczynku na terenie inwestycji budowlanych.

Dzięki zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników oraz dysponowaniu odpowiednim zapleczem transportowym możemy w pełni obsługiwać dostarczane przez nas kontenery i zapewnić ich użytkownikom wysokie standardy użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Opis działalności
Firma Kujawiak, którą prowadzą Janusz i Wioletta Kujawa, oferuje swoim klientom wynajem oraz obsługę kontenerów biurowych, socjalnych, magazynowych, a także kontenerów o innym przeznaczeniu, które sprawdzą się nawet w trudnych warunkach pogodowych. Siedziba firmy znajduje się w Lubaniu, w województwie kujawsko-pomorskim.
Produkty i usługi
Czym zajmuje się firma Kujawiak s.c. z Lubania?

Firma Kujawiak zajmuje się przede wszystkim wynajmem, transportem i obsługą kontenerów, wśród których znajdują się między innymi:
- kontenery biurowe,
- kontenery socjalne,
- kontenery sanitarne,
- kontenery magazynowe,
- kontenery transportowe.

Dbamy również o to, aby dostarczane przez nas kontenery znajdowały się w odpowiednio wysokim stanie technicznym, a ich użytkowanie odbywało się w sposób komfortowy i zgodny z potrzebami wynajmującego.

W jaki sposób można wykorzystywać kontenery dostarczane przez firmę?

Dostarczane przez nas kontenery mają szerokie zastosowanie, które sprawdzi się zarówno na dużych placach budowy, jak i tych mniejszych. Dostarczane przez nas kontenery mogą służyć do zapewnienia pracownikom, a także kadrze zarządzającej odpowiednich warunków do pracy, wypoczynku i zachowania higieny osobistej. Są one skonstruowane w taki sposób, by nawet w trudnychwarunkach atmosferycznych utrzymywać odpowiednią temperaturę wewnątrz. Posiadają również szereg udogodnień, w tym wyjścia elektryczne 230V, a także wydajne ogrzewanie. Za ich podłączenie i rozłączenie odpowiadają nasi wykwalifikowani pracownicy, więc po stronie wynajmującego znajduje się wyłącznie zapewnienie miejsca na postawienie kontenerów i zapewnienie dostępu do przyłączy.

Wszelkich informacji związanych z warunkami wynajmu, transportem, podłączeniem, odbiorem chętnie udzielimy podczas kontaktu z biurem naszej firmy w Lubaniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Adrianna
Firma bardzo rzetelna. Kontener został do nas podstawiony o umówionym czasie. Sam rozładunek nie trwał zbyt długo. Pracownicy sami podłączyli wszystkie przyłącza. Mogę polecić.

Słowa kluczowe