Kujawiak s.c.

Transport HDS kontenerów socjalnych

Transport samochodowy
87-732 Kałęczynek 4 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
515 185 866
Adres korespondencyjny
87-732 Kałęczynek 4 kujawsko-pomorskie

Informacje

O nas
Firma Kujawiak od 2006 roku dostarcza do swoich klientów kontenery różnego typu. Znajdują one swoje zastosowanie na małych i dużych placach budowy, tworząc komfortowe zaplecze socjalne dla pracowników i kadry zarządzającej.

Na wyznaczone miejsce kontenery są transportowane pojazdami z urządzeniami HDS, które zapewniają szybki i precyzyjny rozładunek wynajętych kontenerów. Za ich podłączenie do przyłączy również odpowiadają wykwalifikowani pracownicy firmy.

Firma Kujawiak, którą prowadzą Janusz i Wioletta Kujawa, dokłada wszelkich starań, aby wynajmowane kontenery spełniały potrzeby i oczekiwania. Dlatego też przed każdą dostawą są sprawdzane pod względem technicznym. Komfort użytkowników jestpriorytetem.
Opis działalności
Spółka Kujawiak zajmuje się wynajmowaniem oraz transportowaniem do klientów kontenerów socjalnych różnego przeznaczenia. Dzięki wyposażeniu pojazdów HDS dostawa, ustawianie, jak i odbiór kontenerów przebiegają bardzo sprawnie. Ponadto samochody z HDS są wykorzystywane do świadczenie innych usług transportowych.
Produkty i usługi
Klienci firmy Kujawiak z Lubania mogą skorzystać z oferty wynajmu kontenerów różnego typu, która jest indywidualnie dostosowywana do ich potrzeb. Mogą oni wybierać spośród kontenerów:
- biurowych,
- socjalnych,
- sanitarnych,
- magazynowych,
- transportowych.

Konstrukcja poszczególnych kontenerów oraz ich wyposażenie umożliwiają stosowanie wewnątrz zróżnicowanych rozwiązań i zastosowań, a także rozbudowę modułową. Wszelkie informacje o tym są udzielane klientom przed podpisaniem umowy wynajmu.

Zabezpieczone kontenery trafiają d o klienta za pośrednictwem transportu wyposażonego w HDS, który znacznie ułatwia rozładunek i załadunek. Wykwalifikowani operatorzy potrafią radzić sobie z precyzyjnym ustawianiem kontenerów, także piętrowym.

Wykorzystując posiadane możliwości techniczne ponadto firma Kujawiak oferuje klientom usługi transportowe z wykorzystaniem pojazdów ciężarowych wyposażonych w urządzenia HDS. Wszystkie dźwigi samochodowe posiadają aktualne badania techniczne i potwierdzenia UDT. Ich operatorzy mają odpowiednie umiejętności do załadunku, transportu i rozładunku nie tylko kontenerów socjalnych, ale także innego typu ładunków.

Firma Kujawiak gwarantuje terminową realizacje wszystkich powierzonych zadań, a także konkurencyjne ceny zarówno wynajmu, jak i usług transportowych.

Więcej informacji szczegółowych dotyczących oferty można uzyskać podczas kontaktu z biurem firmy w Lubaniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe