Anmar Mariusz Poliński

Uszlachetnianie, sprzedaż i transport piasku

Materiały budowlane
87-815 Skoki Duże 1 kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Anmar Mariusz Poliński

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Anmar znajduje się w Skokach Dużych, w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Mariusz Poliński, od kilkunastu lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych, takich, jak uszlachetniony piasek, mający wiele zastosowań.
Produkty i usługi
Piasek to jeden z najważniejszych materiałów używanych podczas prac budowlanych, np. przy wznoszeniu budynków i konstrukcji inżynieryjnych, a także w trakcie budowania dróg. Zwykły piasek może być jednak zabrudzony albo w ramach jednej partii zawierać ziarna różniące się znacznie wielkością, dlatego najlepiej kupić piasek od firmy Anmar. Przedsiębiorstwo zajmuje się dostarczaniem piasku uszlachetnionego, w wytrzymałych workach. Jest on idealnie czysty i ma odpowiednią wielkość. Po wydobyciu jest płukany, suszony, sortowany i dopiero trafia do worków. Tak zabezpieczony piasek przewożony jest ciężarówkami przedsiębiorstwa do klientów z całej Polski. Poza terminowym transportem, konkurencyjnymi cenami i wysoką jakością firma zapewnia też rozładunek po przyjeździe na miejsce.

Sam piasek nadaje się do wielu zastosowań. Jest to:
-piasek do budowy mostów,
-piasek do budowy dróg,
-piasek do budowy fundamentów,
-piasek do produkcji zapraw budowlanych,
-piasek do budowy sztucznych boisk,
-piasek do produkcji klei budowlanych,
-piasek do produkcji past BHP.

Z piasku można też produkować beton i kostkę brukową oraz używać go do piaskowania. Czysty piasek sprawdza się przy oczyszczaniu drewna, metalu, cegieł i innych powierzchni.

Kontakt z firmą w celu złożenia zamówienia na piasek można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo. Więcej informacji o przedsiębiorstwie Anmar i jego ofercie znajduje się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
kris1967
Chciałbym się podzielić swoimi uwagami dotyczącymi piasku firmy Anmar. Moim zdaniem to najlepszy materiał budowlany na rynku. Jest świetny nie tylko ze względu na swoją czystość i cenę, ale też ze względu na uniwersalność użycia. Można z niego robić zaprawy, produkować kostkę brukową albo piaskować nim ściany. Wszędzie się sprawdza.

Słowa kluczowe