Łęcz-Kop Sebastian Moniak

Profesjonalne roboty ziemne

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Pasternik 57, 21-010 Łęczna lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
603 252 245
Adres korespondencyjny
ul. Pasternik 57, 21-010 Łęczna lubelskie

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy Łęcz-Kop jest Sebastian Moniak. Siedziba działalności znajduje się w Łęcznej, na terenie województwa lubelskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu prac ziemnych. Zajmujemy się też rozbiórkami budynków mieszkalnych, gospodarczych i przemysłowych. Wykonujemy również rozbiórki nawierzchni parkingów i dróg. W tym zakresie oferujemy kucie nawierzchni betonowych i asfaltowych oraz elementów żelbetonowych.

Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętów, takich jak zagęszczarki, agregaty prądotwórcze, przecinarki do betonu, stopy wibracyjne, młoty wyburzeniowe i motopompy do wody. Wynajmujemy również koparko-ładowarki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, ładowarki kołowe i wywrotki.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- wykopy pod przyłącza,
- wykopy pod fundamenty,
- wymiana gruntu,
- niwelacje terenu,
- utwardzanie nawierzchni,
- zagęszczanie
- skarpowanie,
- hałdowanie,
- czyszczenie rowów.

Realizujemy również wykopy pod obiekty budowlane, hale produkcyjne oraz hale magazynowe. Podejmiemy się także wykopów pod sieć wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną i telekomunikacyjną. Istnieje możliwość wykonania wykopów pod szamba, baseny, stawy, stawy rybne i oczka wodne. Oferujemy też korytowanie pod parkingi, drogi, hale, parkingi i chodniki.

W sezonie zimowym oferujemy usługę odśnieżania.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż piasku, ziemi, gruzu kruszonego oraz kruszywa drogowego i ozdobnego. Naszym Klientom zapewniamy dowóz zakupionych u nas materiałów w wyznaczone miejsce.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Łęcz-Kop oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Tarnowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lubartowski, Lublin, łęczyński, parczewski, świdnicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń