Greg-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Grzegorz Styrnik

Docieplenia i prace elewacyjne na każdą kieszeń

Budowa i wykończenia pod klucz
21-077 Charlęż 52 lubelskie
(6 opinii) napisz opinię
Greg-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Grzegorz Styrnik
21-077 Charlęż 52 lubelskie
NIP
7132405068
Telefon
Greg-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Grzegorz Styrnik

Informacje

Opis działalności firmy Greg-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Grzegorz Styrnik w Charlęż
Jako firma Greg-Bud Usługi Remontowo-Budowlane działamy w branży od 2010 r. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Charlęż-Kolonia, w województwie lubelskim. Właścicielem firmy jest Grzegorz Styrnik.
Produkty i usługi
Zajmujemy się kompleksowymi remontami domów, mieszkań, lokali użytkowych oraz biur. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesnym zapleczem technicznym. Od 2010 r. specjalizujemy się w izolacjach natryskowych pianą poliuretanową. Działamy na bazie piany otwarto- i zamknięto-komórkowej (paroprzepuszczalnej oraz gazo- i hydroszczelnej). Ocieplamy poddasza, dachy, fundamenty, ściany, stropy, domy drewniane, budynki szkieletowe, hale produkcyjne, hangary i inne obiekty.

Korzystamy z pianki PUR, dlatego, że to aktualnie jeden z najlepszych materiałów ociepleniowych dostępnych na rynku. Pianka jest lekka i nie obciąża konstrukcji budynku, a poza tym po zaaplikowaniu jej na dowolną powierzchnię wnika w głąb dosłownie każdej szczeliny i rozszerza się nawet 100-krotnie, zapewniając przy tym wysoki poziom ochrony przed zimnem. Materiał ten jest również niepalny, nie powoduje alergii oraz chroni mury przed wilgocią i pleśnią. Pianka jako nieliczny z materiałów do termoizolacji, nie powoduje powstawania mostków cieplnych.

W zakresie usług budowlanych i dociepleniowych wykonujemy:
- elewacje budynków,
- czyszczenie, malowanie i konserwacja dachów,
- tynki gipsowe i cementowo-wapienne,
- sufity podwieszane z płyty G/K,
- ścianki działowe G/K,
- panele ścienne i podłogowe,
- adaptacja poddasza,
- glazura i terakota.

Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań. Wycenę usługi wykonujemy za darmo. Działamy terminowo i solidnie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy - firma Greg-Bud.

Aktualności

usługi remontowo-budowlane

18.10.2023

Jeśli chodzi o remontowanie domu, kluczowe jest wybranie firmy, która oferuje wyjątkowe usługi. W Greg-Bud specjalizujemy się w świadczeniu usług remontowo-budowlanych na terenie Spiczyna. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w pełni przygotowani do zaspokajania potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
B
Bartosz
Docieplali mi dom. Widać, że nie marnują czasu i mają dużo zleceń – uwinęli się z tym bardzo szybko ale rzetelnie. Najważniejsze, że nie są drodzy – polecam z pełnym przekonaniem.
P
Paweł
Robili mi gładzie, terakotę i ceramikę. Kilka innych spraw wyszło w międzyczasie i też zrobili dobrze. Ekipa warta współpracy.
R
Radek
Kompleksowo wyremontowali mi dom. Tempo odpowiednie, cena konkurencyjna. Jestem zadowolony i zdążyłem już ich polecić dwóm moim znajomym.
D
Daniel
Robili u mnie w domu tynki i sufity. Ekipa z poczuciem humoru i konkretna. Szybko, sprawnie, niedrogo. Polecam z satysfakcją.
N
Norbert
Zleciłem im elewację mojego zakładu przemysłowego. Duża robota a uwinęli się z nią bardzo szybko. Aż oniemiałem. Będę dalej z nimi pracował.
A
Adam
Firma godna polecenia. Prace wykonują solidnie, dokładnie i zgodnie z terminami. i co ważne dbają o porządek na placu budowy