PHU Olimpus Karol Sołtys. Skup samochodów używanych.

Skupujemy auta używane i uszkodzone

Samochody używane
ul. Lubelska 6a, 21-070 Cyców lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
695 427 254
Adres korespondencyjny
ul. Lubelska 6a, 21-070 Cyców lubelskie

Informacje

Opis działalności
Olimpus to firma zlokalizowana w Cycowie, w powiecie łęczyńskim, na terenie województwa lubelskiego. Od 2003 roku zajmujemy się skupem samochodów używanych. Właścicielem firmy jest Karol Sołtys.
Produkty i usługi
Nasza firma od ponad dziesięciu lat zajmuje się skupem samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy wieloletnie, oferujemy jasne warunki współpracy, a oddając auto w nasze ręce możesz być pewien, że otrzymasz gotówkę od ręki. Skupujemy auta wszystkich marek od osób prywatnych oraz firm.

Skupujemy takie pojazdy jak:
- auta dostawcze,
- auta osobowe,
- auta powypadkowe,
- auta uszkodzone mechanicznie.
Ponadto Klientom oferujemy skup aut pod zastaw. Jest to atrakcyjna oferta, która pomoże wyjść z finansowych tarapatów. Oferujemy skup aut w Polsce południowo-wschodniej, w tym na terenie województwa lubelskiego.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi pomoc drogowa. Oferujemy holowanie samochodów osobowych, samochodów dostawczych, awaryjneuruchomienia pojazdów, a także holowanie i transport pojazdów na lawecie. Sprawnie dojedziemy do miejsca awarii czy stłuczki i bezpiecznie odholujemy auto. Klienci podejmujący z nami współpracę mogą liczyć na korzystne warunki współpracy. Zapewniamy atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Olimpus z Cycowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń