Activ-Med Przychodnia Neurorehabilitacyjna Mobilny Gabinet Fizjoterapeutyczny Kinga Biesiada

Profesjonalne usługi fizjoterapeuty.

Rehabilitacja
ul. Nowa 1, 21-070 Cyców lubelskie
(3 opinie) napisz opinię
Activ-Med Przychodnia Neurorehabilitacyjna Mobilny Gabinet Fizjoterapeutyczny Kinga Biesiada

Informacje

Opis działalności
Mobilny gabinet fizjoterapeutyczny Activ-Med prowadzony jest przez Kingę Biesiadę i od lat udziela wsparcia każdemu w potrzebie. Siedziba firmy mieści się w Cycowie, lecz obszar działania obejmuje również Chełm, Urszulin, Wolę Uhruską, Łęczną, Włodawę oraz okolice.
Produkty i usługi
Główny profilem naszej działalności jest doprowadzenie naszych pacjentów do poprawy stanu zdrowia, zwiększenia mobilności, a nieraz do całkowitego powrotu do pełnej sprawności. Samodzielne działania na rzecz poprawy stanu zdrowia są niezwykle ważne, lecz niekiedy warto zasięgnąć porady i pomocy profesjonalistów, zwłaszcza na początku. Gabinet Activ-Med to właśnie takie miejsce. W ośrodku skorzystacie Państwo z pomocy dzieciom i dorosłym oraz skorzystacie z nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń. Ośrodek wyposażony jest również w rozmaite konstrukcje do ćwiczeń i aparaturę wytwarzającą w ciele osoby poddawanej rehabilitacji reakcje na bodźce. Oferujemy także zabiegi laseroterapii i ultradźwięków, które znacząco przyspieszają gojenie ran i wpływają na złagodzenie bólu.

Prowadzimy także rehabilitację dzieci, których dotknęło porażenie mózgowe. Wykorzystujemy terapię metodą Bobath, która prowadzi do utrwalenia różnego rodzaju zachowań i ułatwienia dzieciom przyszłego życia.

Nasz gabinet to miejsce także dla osób, którym zależy na poprawie samopoczucia i wyglądu ciała. Z tego względu oferujemy masaże lecznicze, odchudzające, ujędrniające oraz relaksacyjne.

W razie pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Mikołaj
Polecam serdecznie! Pani Kinga to świetna specjalistka z ogromną wiedzą, którą dzieli się na każdej wizycie.
C
Cezary
Polecam każdemu, niesamowita przygoda i relaks dla ciała i duszy. Profesjonalnie, przytulnie i klimatycznie. Masaż od stóp do głów, rewelacyjna obsługa i wykonanie.
I
Izabela
Miła i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Cudowny masaż i fantastyczna atmosfera. Polecam ten gabinet nie tylko osobom w przebiegu leczenia. Z chęcią powtórzę wizytę.