Adi - Bud 24 Ewelina Suprynowicz

Skład materiałów budowlanych - ogromny wybór, atrakcyjne ceny!

Materiały budowlane
21-013 Nadrybie-Dwór 38 lubelskie
(3 opinie) napisz opinię
Adi - Bud 24 Ewelina Suprynowicz

Informacje

Opis działalności
W Adi - Bud 24 prowadzimy skład materiałów budowlanych już od 2014 roku. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Nadrybie-Dwór na terenie województwa lubelskiego, a założycielką jest Ewelina Suprynowicz. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Produkty i usługi
W Adi - Bud 24 działamy jako skład wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych już od ponad pół dekady. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w sektorze nasi pracownicy są w stanie sprawnie doradzić dobór właściwych materiałów w zależności od oczekiwań i potrzeb klientów. W asortymencie posiadamy szeroki wybór materiałów - każdy znajdzie produkty w swoim przedziale cenowym, a przy tym może być pewnym, że zaopatrujemy się tylko w materiały sprawdzonych, renomowanych producentów.

Przez lata stopniowo poszerzaliśmy nasz asortyment, tak aby aktualnie móc Państwom zaoferować między innymi takie artykuły budowlane jak:

- farby,
- lakiery,
- docieplenia,
- tynki,
- bloczki betonowe,
- cement,
- zaprawy murarskie,
- wełna mineralna,
- styropian,
- farby dekoracyjne.

Posiadamy również różnego rodzaju folie, taśmy, membrany i inne artykuły do budowy fundamentów i nie tylko.

W naszym sklepie posiadamy swoją własną mieszalnię farb. Jest to gwarancją otrzymania dokładnie takiego koloru, jaki Państwa sobie marzą, a także szybkości wykonania zlecenia.

Pasjonatom ogrodnictwa możemy również polecić szeroki wybór różnego rodzaju narzędzi ogrodniczych, wężów, końcówek do nich, a także ziemi ogrodniczej i nie tylko.

Zachęcamy Państwa do wizyty na naszej stronie internetowej. Można tam znaleźć naszą pełną ofertę, wraz ze wszystkimi szczegółami i opisami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łęczyński, parczewski, świdnicki, włodawski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
K
Justyna Kowalczyk
Bardzo dobra jakosc materialow budowlanych.
R
Rafał
Dobrze zaopatrzony skład z niezłymi cenami, niektóre rzeczy dostałem sporo taniej niż w łęcznej
Q
Quatro96
Omijać szerokim łukiem