Pami Bruk Jaworski i Chmurzyński Sp.j.

Prace ziemne i brukarskie

Brukarstwo
21-077 Spiczyn 110 b lubelskie
(5 opinii) napisz opinię
Pami Bruk Jaworski i Chmurzyński Sp.j.

Informacje

Opis działalności
Firmę Pami Bruk założyliśmy na terenie Spiczyna, w województwie lubelskim w 2012 roku. Wykonujemy Wykonujemy prace ogólnobudowlane, a w tym usługi brukarskie, roboty ziemne oraz usługi transportowe. Przyjmujemy zlecenia od Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.
Produkty i usługi
Jesteśmy doświadczoną kadrą firmy Pami Bruk, która przede wszystkim skupia się na realizowaniu usług brukarskich. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie również na dużym terenie, ponieważ posiadamy specjalistyczne maszyny do kładzenia kostki brukowej betonowej oraz płyt ażurowych. Naszym Klientom oferujemy budowę krawężników, palisad, obrzeży, chodników, parkingów, czy podjazdów.

Kolejnym profilem naszej działalności są prace ziemne. Posiadamy koparko-ładowarki, miniładowarki, ładowarki, zagęszczarki oraz wywrotki. Za ich pomocą realizujemy szereg prac, takich jak:
- wykopy pod fundamenty,
- wykopy pod przyłącza,
- wykopy pod stawy i oczka wodne,
- niwelacje terenu,
- wymiana gruntu,
- utwardzanie terenu,
- zasypywanie fundamentów.

Oferujemy utwardzanie terenu żwirem, tłuczniem i gruzem. Sami dysponujemy również mieszankami betonowymi. Składają się na nie:
- zaprawy betonowe (półsuche),
- zaprawy cementowo-piaskowe,
- stabilizacje.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu, a także na stronę internetową naszej firmy - Pami Bruk ze Spiczyna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
Ł
Łukasz
Firma ma doświadczenie w pracach brukarskich. Poza tym pracownicy działają na specjalnych maszynach, więc brukowanie terenu jest precyzyjnie i co ważne, szybkie!
K
Kamila
Pomogli mi w zaprojektowaniu alejek i ścieżek na posesji mojej firmy. Sami załatwili materiały i świetnie wybrukowali teren.
G
Gleba937
Bardzo dobra firma brukarska. Mają maszynowy sprzęt, więc bez problemu zrealizują zlecenie na wybrukowanie większego placu. Wyrobili się w terminie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do parkingu, który wybrukowali.
I
Igor
Polecam ich usługi! Są terminowi i rzetelni. W ustalonym terminie zjawili się, aby przeprowadzić dla mnie niwelację terenu oraz wykopy. Pomogli też w dostawie materiałów budowlanych.
K
kris1967
Doskonała firma! Naprawdę jestem bardzo zadowolony z prac brukarskich, które wykonali na mojej posesji. Przygotowali teren. Położyli kostkę idealnie równo. Mieli potrzebny sprzęt do wybrukowania chodników wokół domu oraz parkingu.