Marcin Matuszak PHU Stylostal II

Bramy i ogrodzenia
21-070 Wólka Cycowska 102b lubelskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma Marcin Matuszak PHU Stylostal II z siedzibą w miejscowości Wólka Cycowska świadczy swoje usługi w branży Bramy i ogrodzenia.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Marcin Matuszak PHU Stylostal II, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: stylostal@wp.pl lub telefon: 696 055...
Jeśli chcesz nawiązać z Marcin Matuszak PHU Stylostal II kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 21-070 Wólka Cycowska 102b.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Marcin Matuszak PHU Stylostal II. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Paweł
Bardzo kiepska firma. Brak kompetencji
B
Bolek
Bardzo nie uczciwa firma!! Nieodpowiedzialni, kilkakrotnie prosiłem o poprawki niestety brak zainteresowania. Kompletnie źle wykonana praca !!! Nie Polecam !!!!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.