Dental House Lekarze Milcarz Sp.p.

Stomatolodzy i protetycy
ul. Kiernickich 57, 21-400 Łuków lubelskie
(16 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(25) 798 88 50

Informacje

Dental House Lekarze Milcarz Sp.p. działa w branży Stomatolodzy i protetycy. Siedziba firmy znajduje się w województwie lubelskim w miejscowości Łuków.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Dental House Lekarze Milcarz Sp.p., skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (25) 798 88 50
Siedziba firmy Dental House Lekarze Milcarz Sp.p. znajduje się pod adresem 21-400 Łuków ul. Kiernickich 57,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Dental House Lekarze Milcarz Sp.p..

Opinie

(16 opinii) napisz opinię
L
lean
Jak jesteście z Łukowa albo okolic, to koniecznie przenieście się tutaj. Oferta kompleksowa (mają DSD, z którego skorzystałam i bardzo polecam!), do tego przesympatyczny i bardzo kontaktowy dentysta. Ceny mają przystępne, no i są w pełni rzetelni, ja polecam ich każdemu.
B
bagqa
Uśmiech miałam tu zaprojektowany od początku aż do końca. Ich DSD jest super, na wizualizacji widziałam jak mój uśmiech może się zmienić tak, by był idealnie dopasowany do mojej twarzy i wyszło dokładnie tak, jak chciałam, polecam gorąco.
S
Sabina
Robiłam tu licówki i jestem zachwycona. Dentyści są bardzo fajni, sympatyczni i można z nimi ustalić i zaprojektować dokładnie jak osiągnąć wymarzony wygląd zębów i uśmiechu. Moje licówki są super, bardzo dobrze dopasowane, w ogóle ich nie czuję na zębach, polecam gorąco.
G
Gosia
Bardzo dobry dentysta, ja wyznaję zasadę lepiej zapobiegać niż leczyć, więc regularnie przychodzę tu na wizyty kontrolne, na których miałam robione zabiegi profilaktyczne (usunięcie złogów kamienia nazębnego i barwnych osadów, itp.). Dzięki temu i kompetencji lekarza nie mam problemów z zębami, polecam.
K
J
Katarzyna JJ
Tutaj wyleczyłam wszystkie moje zęby i w końcu zdecydowałam się na implant, co było bardzo dobrym wyborem. Dentysta jest najlepszy, bardzo sympatyczny, zna się na tym co robi i mogę go wszystkim polecić, lepszej opieki stomatologicznej sobie nie wyobrażam.
T
Teresa
Lekarz korzysta z nowoczesnego sprzętu i technologii, widać, ze inwestują w gabinet i klientów. Ja miałam zaprojektowany cyfrowo uśmiech i byłam w szoku, ze taki efekt faktycznie da się osiągnąć, teraz jestem już kilka miesięcy po całkowitej metamorfozie i jestem zachwycona.
R
Renata
Super podejście lekarza do dziecka. Mój synek bez problemu i protestów zgodził się pokazać dentyście ząbki. Sama też chętnie tu przychodzę na leczenie, polecam.
E
ewelina
Pierwszy raz u nich usłyszałam o digital smile design, czyli cyfrowym zaprojektowaniu uśmiechu. Bardzo mi się spodobał przewidziany efekt, wiec poddałam się tu leczeniu. Efekt ostateczny taki jak zakładany, polecam.
K
karadzianka
Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości i w sposób profesjonalny. Doktor jest komunikatywny i widać, że zna się na rzeczy. Jestem zadowolona z opieki jak i z dogodnego dojazdu do klinik, bliziutko przy trasie.
M
mamaandrzejewska
Świetne podejście do dzieci i skuteczne leczenie mleczaków. Mój syn nauczył się też podczas wizyty jak poprawnie szczotkować i dbać o zęby. Przyjazne miejsce dla rodzin.
P
N
patryk nowosiejski
Dobrze zlokalizowana klinika i przyjazny personel na miejscu. Zęba usuwałem ze znieczuleniem więc nic nie bolało. Polecam
W
K
Wald Kamiec
Doktor cyfrowo zaprojektował mój uśmiech jeszcze zanim rozpoczęliśmy leczenie dzięki czemu uniknęliśmy późniejszych nieporozumień. Nowoczesny klinika i przeszkolony personel. Polecam
W
wojtekkalins
Kilka miesięcy po zabiegu i brak problemów ze wstawionymi implantami. Już się zdążyłem przyzwyczaić i zapominam, że nie mam swojego zęba, a to znaczy że dobrze wstawiony. Dziękuję jeszcze raz panie doktorze!
K
kondracka
Jestem bardzo zadowolona z efektu. Zęby wyglądają naturalnie i efekt utrzymuje się już długi czas. Wybielanie bezbolesne :)
N
norbertb
Nowoczesna klinika, nowoczesne podejście. Po wypadku gdzie straciłem kilka zębów cyfrowo zrekonstruowali mój uśmiech. To znacznie ułatwiło komunikację na płaszczyźnie pacjent-lekarz bo dobrze się rozumieliśmy. Polecam
M
marlenabiel
Wybielałam zęby u doktora Milcarza i jestem zadowolona z efektu. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera więc moje strachy związane z wizytą u dentysty zniknęły. Nie sądziłam, że w Łukowie znajdę gabinet na takim poziomie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.