Krzysztof Robert Sadło PHU "WIOL TRANS"

Twój dostawca kruszyw

Kamień i kruszywa
21-400 Dąbie 175B, woj. lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Krzysztof Robert Sadło PHU "WIOL TRANS"
21-400 Dąbie 175B, woj. lubelskie
NIP
8251332086
Telefon
Krzysztof Robert Sadło PHU "WIOL TRANS"

Informacje

Opis działalności firmy Krzysztof Robert Sadło PHU "WIOL TRANS" w Dąbie
Firma Wiol-Trans znajduje się w Dąbiu, w województwie lubelskim. Od 2006 roku świadczymy usługi zakresu sprzedaży i transportu kruszyw. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Wam tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Kruszywa to surowce wykorzystywane w budownictwie do tworzenia różnorodnych konstrukcji oraz nawierzchni drogowych. Są niezbędnym składnikiem betonu, zapraw murarskich i podbudów. Odpowiednio dobrane, mają kluczowe znaczenie dla trwałości i stabilności budowli oraz infrastruktury drogowej.

Firmę Wiol-Trans, mieszczącą się w Dąbiu, prowadzimy celem sprzedaży kamienia i kruszyw. W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę kruszyw budowlanych i drogowych o różnych frakcjach. Dostarczamy między innymi: piasek, żwir, pospółkę, grys, tłuczeń czy kliniec.

Oferujemy również kamień ozdobny o różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i teksturach. Oferowany przez nas kamień świetnie sprawdza się w aranżacji ogrodów. Może być wykorzystywany do układania ścieżek czy tworzenia oczek wodnych i innych elementów dekoracyjnych.

Ponadto dostarczamy wapno nawozowe, które jest stosowane w rolnictwie i ogrodnictwie do poprawy właściwości gleby oraz dostarczania roślinom składników odżywczych.

Potrzebujecie kruszyw z dostawą? Skontaktujcie się z nami już teraz!

Zasięg działania
Firma Krzysztof Robert Sadło PHU "WIOL TRANS" z lokalizacji: Dąbie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bialski, Biała Podlaska, garwoliński, łukowski, parczewski, radzyński, rycki, Siedlce

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń