Gryf Serwis opon

Oferujemy opony i alufelgi ma każde auto i na każdą kieszeń klienta duże rabaty

Wulkanizacja i serwis opon
21-400 Dminin 42a lubelskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
508363088
Gryf Serwis opon

Informacje

Opis działalności
Oferujemy sprzedaż i serwis wszystkich rozmiarów opon alufelg - największy wybór w regionie. Montaż opon o niskich profilach oraz systemu Run Flat. posiadamy duże doświadczenie w branży oponiarskiej. W naszej ofercie handlowej posiadamy opony nowe i używane znanych marek, do aut osobowych jak i dostawczych. W ciągłej sprzedaży mamy również ponad 500 kompletów felg aluminiowych.
Produkty i usługi
Nasz serwis opon to przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem w branży oponiarskiej. W Naszej ofercie posiadamy opony najlepszych marek. Zarówno nowe i używane. Zajmujemy się szeroko rozwiniętą sprzedażą felg aluminiowych do każdego typu samochodu, zakres naszych usług zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Nasza oferta obejmuje: opony nowe i używane od 13 do 22 cali osobowe i dostawcze, bezpłatny montaż i wyważenie przy zakupie opon liczne promocje w okresie zimowym jak i letnim napełniamy koła azotem. Posiadamy w ciągłej sprzedaży ok. 500 kompletów alufelg nowych i używanych, prostujemy, regenerujemy felgi aluminiowe. Fachowa obsługa od ręki w zakresie doboru felg do określonego auta, zapewniamy obsługę gwarancyjna jak i pogwarancyjną. Udzielamy dużych rabatów: kołpaki, dekielki i śruby. Pierścienie centrujące i dystanse. Posiadamy szeroki asortyment felg stalowych. Zapewniamy stale dostawy z Niemiec i wyważenia opon - wyważenie opon z testem drogowym.
Hurtowa sprzedaż opon i felg na teren całej Polski.
Marki i specjalizacje
Oferujemy opony nowe i używane od 13 do 22 cali najlepszych marek do aut osobowych jak i dostawczych. Specjalizujemy się w sprzedaży felg aluminiowych i stalowych. Prowadzimy fachowe doradztwo w doborze felg oraz wyważenie i montaż w cenie zakupu felg bądź opon. Prostujemy i regenerujemy felgi aluminiowe. Przechowujemy jak i naprawiamy opony, pompujemy azotem. Duży wybór opon zimowych i letnich.
Hurtowa sprzedaż felg i opon
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
garwoliński, łukowski, miński, radzyński, rycki, Siedlce, sokołowski, węgrowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń