Moto-Expres Naprawy powypadkowe Agnieszka Skiba-Jaworska

Szybki i dokładny serwis powypadkowy

Blacharstwo i lakiernictwo
al. Lotników Polskich 154, 21-040 Świdnik lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Moto-Expres Naprawy powypadkowe Agnieszka Skiba-Jaworska

Informacje

Opis działalności
Moto-Expres to firma ze Świdnika, w województwie lubelskim. Należy do Agnieszki Skiby-Jaworskiej i specjalizuje się w naprawach powypadkowych samochodów osobowych. Działa w branży od końca lat 70. XX wieku.
Produkty i usługi
Moto-Expres to doskonale wyposażony warsztat samochodowy. Specjalizuje się w serwisie samochodów osobowych, które uległy uszkodzeniom w wypadkach i stłuczkach. Zakład wyposażony jest w najnowsze podnośniki i stanowiska naprawczo-diagnostyczne. Dzięki temu można łatwo ocenić szkody i przystąpić do ich usunięcia. Klienci mogą skorzystać z napraw bezgotówkowych, a na czas naprawy może otrzymać samochód zastępczy. Same naprawy polegają na usuwaniu wgnieceń i rys oraz dopasowywaniu nowych elementów karoserii w miejsce uszkodzonego nadwozia. Po dopasowaniu części doświadczeni lakiernicy przystępują do pokrywania karoserii samochodu farbą o odpowiednim kolorze. W dobraniu idealnego odcienia najważniejszą rolę pełni firmowa mieszalnia lakierów.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o zakładzie Moto-Expres. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej albo uzyskają dzwoniąc pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń