PRIiD "DROGBUD" Sp. z o.o. Betoniarnia


ul. Żelechowska 70
21-400 Łuków, woj. lubelskie
Informacje
PRIiD "DROGBUD" Sp. z o.o. Betoniarnia prowadzi działalność w branży Beton.
Siedziba firmy znajduje się w Łuków ( województwo lubelskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z PRIiD "DROGBUD" Sp. z o.o. Betoniarnia – kieruj się pod adres: ul. Żelechowska 70, Łuków
Z PRIiD "DROGBUD" Sp. z o.o. Betoniarnia możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: betoniarnia@drogbud.pl
lub telefonicznie, pod numerem 25 798 01 08
Podobne firmy w okolicy
Sed-Bud Sp. z o.o. Logo
Brzeska 116, Siedlce
SED-BUD to rodzinna firma, która oferuje w ciągłej sprzedaży beton wszelakiego rodzaju oraz zajmuję się produkcją betonu wg specjalnych zamówień Klienta. Wszystkie wykonane są z atestowanych, frakcjonowanych kruszyw najwyższej jakości. Stosuje dodatki uplastyczniające, a w okresie zimowym oferujemasę betonową, wykonaną wg specjalnej receptury, z dodatkami umożliwiającymi proces wiązania betonu w temperaturach ujemnych. SED-BUD posiada w swojej ofercie prefabrykaty, których produkcja odbywa się m. in. na wibroprasie stacjonarnej, co pozwala na wysoką powtarzalność produktów.
Starzyńskiego 11, Siedlce
Produkcja wyrobów budowlanych z betonu.
Bet-Trans Sp.j. A. J. Lewczuk Logo
Brzeska 102j, Siedlce
W naszej ofercie posiadamy beton różnej klasy,beton mrozoodporny, wodoszczelny, beton zbrojony. Znajdziecie u nas Państwo także wyroby betonowe tj. bloczki betonowe, kręgi betonowe, pokrywy płyty EKO, płyty JOMB, nadproża, płyty chodnikowe itp. Oferujemy także piaski i kruszywa o różnej frakcji.
MikPol Karol Michaluk Logo
87, Zaścianki
Firma MIKPOL Karol Michaluk powstała w 2007r. Początkowo zakres naszych usług obejmował głównie roboty ziemne, usługi sprzętowe oraz budowę dróg.W 2011 roku poszerzyliśmy ofertę swoich usług o produkcję i sprzedaż betonów towarowych oraz elementów betonowych, a także o szereg usług związanych z betonowaniem tj. wylewanie posadzek, fundamentów czy stropów.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Żelechowska 70
21-400 Łuków, woj. lubelskie