"RODAK" Marcin RODAK

Organizacja imprez i konferencji
ul. Akademicka 2, 21-500 Biała Podlaska lubelskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
792 456 146
Adres korespondencyjny
ul. Akademicka 2, 21-500 Biała Podlaska lubelskie

Informacje

Opis działalności
„Rodak” Marcin Rodak to firma mająca swoją siedzibę na terenie Białej Podlaskiej, w województwie lubelskim. Nasza specjalność to organizowanie obozów dla dzieci, animacja czasu dla dzieci na urodzinach oraz innych imprezach, a także półkolonie czy kursy.
Produkty i usługi
Rodzice bardzo często zadają sobie wewnątrz głowy pytanie "gdzie z dzieckiem na wakacje?". Odpowiadamy - Razem z nami! Ponad osiem lat aktywnej działalności w pracy z dziećmi, organizowania wyjazdów, obozów oraz animowania czasu na różnych imprezach okolicznościowych zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie, żeby zapewnić Państwa pociechom niezapomniane i edukujące wrażenia!

Nasza oferta to między innymi:

Organizacja imprez,
Animacje na urodziny,
Animator na wesele,
Kolonie dla dzieci
Obozy dla dzieci.

Podczas organizowanych przez nas imprez urodzinowych dla dzieci zapewniamy atrakcje takie jak malowanie twarzy, balonowe zwierzaki czy piniatę. Podobne zabawy prowadzimy podczas komunii, wesel czy chrzciny, kiedy pełne energii dzieci nie mogą usiedzieć na miejscu. Obozy dla dzieci to starannie przygotowywane wrażenia, których nie zapomni żaden maluch! Atrakcje takie jak nauka surviavlu, zabawa w małych odkrywców czy żagle dla dzieci to tylko część z przygotowywanych przez nas zajęć.

Podobne zajęcia przygotowujemy na potrzeby półkolonii dla dzieci. Nie wszyscy mogą wyjechać, ale nigdy nie stoi to na przeszkodzie żeby dobrze się bawić! Proponujemy również kurs pływania, gdzie dzieci nauczą się pływać różnymi stylami oraz spędzam dużo fajnego czasu. Organizujemy również kolonie nad morzem.

Nasi animatorzy to osoby, dla których praca z dziećmi jest przede wszystkim świetną zabawą i angażują się w stu procentach w każdą aktywność! Zapewniamy przyjemną atmosferę, stały kontakt z rodzicami oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
lubelskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Klientka
2018-05-16 16:29:52
Polecam!