Tejwaz Volha Karcheuskaya

Generalny wykonawca konstrukcji żelbetowych.

Budownictwo przemysłowe
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 38/212, 70-100 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
572 593 216
Tejwaz Volha Karcheuskaya

Informacje

Opis działalności
Tejwaz to firma oferuje profesjonalny montaż konstrukcji żelbetowych i stalowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Firmą kieruje i zarządza Volha Karcheuskaya.
Produkty i usługi
Dotychczas współpracowaliśmy na terenie Trójmiasta z firmami Budimex, Nordkol i Allcon oraz jako Generalny Wykonawca realizowaliśmy projekt stanu surowego budynku hotelowego wraz z aquaparkiem.
Obecnie realizujemy duże projekty wykonania stanów surowych budynków hotelowych: pensjonatu z basenem oraz hotelu z kręgielnią i parkingiem podziemnym w woj. zachodniopomorskim.

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż konstrukcji żelbetowych i stalowych głównie pod budynki hotelowe, realizujemy też projekty wykonania stanu surowego aquaparków. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych prac żelbetowych na terenie Trójmiasta i w okolicach Szczecina. Każde zlecenie realizujemy terminowo oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi i technicznymi. Posiadamy zaplecze doświadczonej kadry kierowniczej, a nasi pracownicy to fachowcy, którzy z należytą starannością wykonują powierzone zadania. Zadowolenie Klienta to dla nas najwyższy priorytet.

Wykonujemy prace:
-remontowe,
-budowlane,
-ciesielskie,
-murarskie,
-zbrojarskie,
-betoniarskie.

Pracujemy przy użyciu najwyższej jakości atestowanych materiałów i specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu powierzone zadania są wykonane solidnie. Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego przestrzegamy wszystkich zasad i wymogów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Tejwaz.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń