Agencja Ochrony "PATROL" Paweł Pikor

Agencje detektywistyczne
ul. Sidorska 59, 21-500 Biała Podlaska lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agencja Ochrony "PATROL" Paweł Pikor

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług detektywistycznych. Posiadamy 15-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Siedziba zlokalizowana jest w Białej Podlaskiej, na terenie województwa lubelskiego. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Nad prawidłowym przebiegiem zleceń czuwa właściciel Paweł Pikor.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest przeprowadzanie śledztw, śledzenieniewiernych żon, poszukiwanie osób, poszukiwanie majątków, przeprowadzanie analiz wiarygodności firm, obserwacja osób, zbieranie informacji cywilnych, a także monitoring obiektów prywatnych i siedzib firm.

Dodatkowo zajmujemy się przeprowadzaniem obserwacji, poszukiwaniem mienia, poszukiwaniem osób zaginionych lub ukrywających się, zakładaniem podsłuchu, udowadnianiem zdrad małżeńskich, a także zbieraniem informacji w sprawie osób, w stosunku do których toczy się postępowanie karne. Stosujemy innowacyjne metody detektywistyczne, które pozwalają nam na sprawne rozwiązywanie spraw.

Drugim profilem naszej działalności jest prowadzenie agencji ochrony. W tym zakresie zapewniamykonwojowanie wartości pieniężnych, ochronę mienia, a także ochronę osób. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń