Agoramix Hurtownia odzieży używanej Rafał Marecki

Dystrybutor szweckiej i angielskiej odzieży używanej

Odzież używana
ul. Wolska 26, 21-500 Biała Podlaska lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
512 195 910
Agoramix Hurtownia odzieży używanej Rafał Marecki

Informacje

Opis działalności
Hurtownia odzieży używanej Agoramix proponuje Państwu najróżniejsze ubrania od znanych producentów. Wciąż modna i niezniszczona odzież to świetny wybór dla łowców okazji i sklepów z używanymi ubraniami. Nasze biuro znajduje się w Białej Podlaskiej na terenie województwa lubelskiego. Wyroby sprzedajemy już od 2005 roku!
Produkty i usługi
Odzież używana staje się coraz popularniejsza zarówno wśród młodzieży, jak i osób starszych. Zdumiewająco niska cena za oryginalne ubrania przyciąga Klientów z całego kraju. Nasza hurtownia stała się numerem jeden dla osób, które cenią sobie rozwiązania ekologiczne i korzystne finansowo.

Skąd pochodzi proponowana przez hurtownię odzież używana?

Nasze produkty sprowadzane są zza granicy. Zadbaliśmy o stałe i zaufane źródła. Ubrania dostarczane są do nas ze Szkocji, Anglii oraz ze Szwecji. Pochodzą one z organizowanych zbiórek "door2door". Taka metoda pozyskiwania odzieży używanej gwarantuje, że produkty trafiają do nas bezpośrednio z rąk poprzednich właścicieli. Oprócz tego wykorzystujemy też model "cash for clothes". Dzięki temu skupujemy wyłącznie ubrania, na które sami się decydujemy.

Co można kupić w hurtowni Agoramix z Białej Podlaskiej?

Oferta naszej hurtowni obejmuje setki wzorów i kolorów ubrań. Sprzedajemy używaną odzież markową. Większość z proponowanych przez nas produktów nie była nigdy noszona! Niektóre z nich posiadają nawet metki. Część wyrobów może posłużyć również jako czyściwo. Są to ubrania zniszczone lub poplamione.

Klientom oferujemy między innymi:

- używaną odzież damską,
- używaną odzież męską,
- używaną odzież dziecięcą,
- torebki,
- obuwie,
- drobne urządzenia AGD,
- używaną biżuterię.

Dlaczego warto zdecydować się na odzież używaną hurtowni Agoramix?

Nasza hurtownia wystawia na sprzedaż odzież niesortowaną. Dzięki temu nasi Klienci mogą zakupić jednorazowo masę, tanich ubrań. Produkty pakowane są w przezroczyste worki. Umożliwia to wstępną ocenę zawartości przed jej zakupem! Nasza hurtownia to idealny wybór dla sklepów z odzieżą używaną. Stałe i regularne dostawy ubrań z pewnością zachwycą Klientów sklepu. Aby w pełni usatysfakcjonować Klienta, proponujemy również transport odzieży na terenie całej Polski!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszego biura w Białej Podlaskiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe