Agoramix Hurtownia odzieży używanej Rafał Marecki

Hurtownia odzieży używanej znanych producentów

Hurtownie odzieży
ul. Wolska 26, 21-500 Biała Podlaska lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
512 195 910
Agoramix Hurtownia odzieży używanej Rafał Marecki

Informacje

Opis działalności
Agoramix to hurtownia odzieży używanej znanych producentów. Wyjątkowe ubrania pochodzą ze Szwecji, Anglii oraz Szkocji. Pierwsze z naszych produktów trafiły na rynek już w 2005 roku! Nasza siedziba znajduje się w Białej Podlaskiej na terenie województwa lubelskiego.
Produkty i usługi
Agoramix to wybór dla każdego, kto szuka ubrań znanych marek w zaskakująco niskich cenach! Sprowadzamy ubrania ze Szwecji, Anglii, a nawet ze Szkocji. Ogromna ilość źródeł, z których pozyskujemy odzież, gwarantuje ciągłą dostępność produktów. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie!

W sprzedaży mamy między innymi:

- ubrania damskie,
- ubrania męskie,
- ubrania dziecięce,
- obuwie,
- torebki,
- drobne urządzenia AGD,
- używana biżuteria.

Nasze produkty pakowane są w przezroczyste worki. Umożliwia to wstępną ocenę zawartości przed jej zakupem. Proponowana przez nas odzież używana pochodzi z kontenerów i zbiórek. Ubrania pozostają cały czas modne, a większość z nich nie była nigdy noszona. Oferujemy także sprzedaż niewielkiej ilości odpadów. Jest to odzież, która została poplamiona lub w jakimś stopniu zniszczona. Produkt tym samym staje się idealnym rozwiązaniem jako czyściwo.

Nasza oferta stworzonazostała z myślą o odbiorcach prywatnych i sklepach z odzieżą używaną. Dostarczamy sprowadzane przez nas wyroby wprost pod Państwa firmę! Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Proponujemy dowóz odzieży i dostosowanie warunków współpracy indywidualnie pod Państwa oczekiwania!

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej odzieży. Z pewnością, któreś z ubrań przypadnie Państwu do gustu. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia hurtowni osobiście. Czekamy na Państwa w Białej Podlaskiej!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe