Beta Prim sp. z o.o.

Zapewniamy dostawy butli z gazem oraz montaż instalacji do ogrzewania

Gaz ziemny
ul. Bieławin 7, 22-100 Chełm lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Beta Prim sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Beta Prim Sp. z o.o., to firma zajmująca sprzedażą gazu w butlach, jak również dostarczaniem auto-gazu do samochodów klienta. Swoją siedzibę mają w Chełmie, na terenie województwa lubelskiego. Na rynku działają nieprzerwanie od 2006 roku.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dlatego możemy Państwu oferować nasze usługi na wysokim poziomie. Staramy się aby nasi klienci zawsze byli z nas zadowoleni i w stuprocentach usatysfakcjonowani.

Specjalizujemy się w sprzedaży gazu w butlach gazowych jak również dostarczamy auto gaz do samochodów klienta. Sprzedaż i dystrybucja wysokiej jakości produktów będących mieszaniną propan butan i propan, które spełniają polskie normy to nasza specjalizacja. Jakość naszego gazu jest zawsze potwierdzona przez dołączone do dostaw certyfikaty jakości.

W ramach naszej oferty proponujemy:
- butle gazowe,
- instalacje grzewcze,
- auto-gaz,
- sprzedaż hurtową LPG.

Dodatkowo posiadamy własny terminal przeładunkowy znajdujący się w miejscowości Okopy. Dzięki temu zapewniamy szybki i bezporblemowy przeładunek i rozładunek gazu.

Dbamy o bezpieczeństwo dostarczanych przez nas produktów oraz ich jakość i uniwersalność, dzięki czemu nasz gaz doskonale sprawdza się zarówno w domu oraz przemyśle, a także do napędzania samochodów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń