"Moto-Centrum Sts" Rafał Wąs

Motocykle, skutery i quady
ul. Grunwaldzka 31B, 22-100 Chełm lubelskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Siedzibą "Moto-Centrum Sts" Rafał Wąs jest Chełm w województwie lubelskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Motocykle, skutery i quady.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 604 273... lub mailową: stsmoto@poczta.onet.pl
Adres wykonywania działalności przez "Moto-Centrum Sts" Rafał Wąs to ul. Grunwaldzka 31B, 22-100 Chełm. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Moto-Centrum Sts" Rafał Wąs oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
W
Wojtaszek
Super warsztat do moto. Dają radę jak nikt w okolicy. Polecam
P
D
Piotrek D
Dobry sklep i warsztat n miejscu. Wszystko tam zrobisz.
T
Trol
Nie polecam tej firmy bardzo opryskliwy i chamski właściciel . Naprawialem u niego skoter musialem się kłócić o paragony na zakup części do skutera a jeszcze po 2 miesiącach skuter popsuł się i następne pieniądze chcial pan Wąs bo stwierdzil ze to nie jego wina ze się popsoł a wymienil pol silnika. Jak chcialem paragon to mowi ze musi doliczyc Vat i ludzie rezygnuja z paragonu i kasa do kieszeni czarna bez podatku. Nie polecam usług tego pana.
P
S
Piotr S.
Polecam to miejsce.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.