Artex Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Artur Petla

Bramy garażowe Wiśniowski i Hormann

Bramy i ogrodzenia
ul. Starościńska 7, 22-100 Chełm lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Artex Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Artur Petla
ul. Starościńska 7, 22-100 Chełm lubelskie
NIP
5631002548
Telefon
Artex Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Artur Petla

Informacje

Opis działalności firmy Artex Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Artur Petla w Chełm
Artex to firma, którą znajdą Państwo w Chełmie. Działalność prowadzimy od 1994 roku, oferując Państwu bogaty wybór bram, okien i drzwi, osłon okiennych oraz ogrodzeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Remontujecie lub budujecie Państwo dom? Jednym z elementów, bez którego nie obędziecie się Państwo, jest bez wątpienia brama garażowa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy od takich producentów, jak Wiśniowski czy Hormann. Dostarczamy i montujemy:
- bramy segmentowe,
- bramy skrzydłowe,
- bramy rolowane,
- bramy uchylne.

Oferujemy je w rozmaitych wersjach kolorystycznych. Zapewniamy, że wszystkie z nich wyróżniają się eleganckim wyglądem i solidnym wykonaniem. Są estetyczne i wytrzymałe.

Do bram polecamy zakup automatyki, takich producentów, jak Nice, Came, Somfy czy FAAC. W ramach naszej działalności dostarczamy też ogrodzenia marki Wiśniowski. Oferujemy ogrodzenia posesyjne i przemysłowe.

U nas zaopatrzycie się Państwo również w stolarkę okienną i drzwiową. Dysponujemy oknami PCV marki Drutex i Wiśniowski oraz drzwiami wewnętrznymi i zewnętrznymi od takich producentów, jak Erkado, Wikęd czy DRE. Umożliwiamy także zakup osłon okiennych, w tym między innymi żaluzji fasadowych, verticali, plisów czy markiz.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Artex w Chełmie.
Zasięg działania
Firma Artex Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Artur Petla z lokalizacji: Chełm świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Chełm, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, włodawski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń