Artex Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Artur Petla

Okna i drzwi do Twojego domu

Okna
ul. Starościńska 7, 22-100 Chełm lubelskie
(3 reviews) napisz opinię
Artex Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Artur Petla
ul. Starościńska 7, 22-100 Chełm lubelskie
Telefon
Artex Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Artur Petla

Informacje

Opis działalności firmy Artex Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Artur Petla w Chełm
Firmę Artex znajdą Państwo w Chełmie. Działamy od 1994 roku, oferując Państwu nowoczesną stolarkę okienną i drzwiową. Dostarczamy też osłony okienne, bramy i napędy czy ogrodzenia.
Produkty i usługi
Wychodzimy z założenia, że okna są ważnym elementem budynku. Powinny być dobrane w sposób przemyślany i precyzyjny. Firmę Artex w Chełmie prowadzimy, by dostarczać Państwu okna PCV od renomowanych producentów, takich jak Drutex czy Wiśniowski. W ofercie mamy okna, które są energooszczędne, estetyczne oraz wytrzymałe. Oferujemy okna o znakomitych parametrach izolacyjności termicznej i akustycznej. Zapewnia pomoc w doborze, dostawie oraz montażu okien.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również estetycznych i solidnie wykonanych drzwi. Oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne takich producentów, jak:
- DRE,
- Wikęd,
- Erkado,
- Wiśniowski.

Pomagamy też w doborze odpowiednich osłon okiennych. Dysponujemy żaluzjami fasadowymi, markizami, moskitierami, plisami, verticalami oraz żaluzjami aluminiowymi i drewnianymi. Dostarczamy także rolety w kasetkach i wolnowiszące.

Zapewniamy również dostawę bram garażowych, w tym bram segmentowych, skrzydłowych, rolowanych i uchylnych. U nas znajdziecie Państwo też niezawodnie działającą automatykę do bram.

Ponadto oferujemy ogrodzenia posesyjne i przemysłowe marki Wiśniowski.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Artex Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Artur Petla z lokalizacji: Chełm świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Chełm, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, włodawski

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
W
Wojtek
Zamówione przeze mnie drzwi wejściowe dostarczyli i zamontowali, nie było żadnych problemów.
K
Kazik
Jestem bardzo zadowolony z jakości dostarczonych okien i drzwi. Nowoczesna stolarka.
F
Filip
Dobre miejsce na zakup okien marki Drutex. Fachowa pomoc w doborze odpowiedniego modelu, terminowa dostawa i precyzyjny montaż.