Trans-Wag Sp. z o.o.

Montaż instalacji LPG

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Łęczyńska 58, 20-309 Lublin lubelskie
(1 review) napisz opinię
Trans-Wag Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Trans-Wag Sp. z o.o. w Lublin
Jako Trans-Wag funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od 1995 roku. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Zajmujemy się montażem instalacji gazowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy autoryzowanym serwisem Auto Gazu. Zajmujemy się montażem instalacji gazowych do samochodów gaźnikowych oraz z wtryskiem benzyny jedno- i wielopunktowych z kolektorem plastikowym i systemem EOBD. Zapewniamy też montaż sekwencyjnego wtrysku gazu LPG do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

W tym zakresie możemy zaproponować montaż, serwis, przeglądy i naprawy samochodowych instalacji gazowych LPG i CNG. Wykonujemy samochodowe instalacje gazowe AG, Bedini, BRC, EMMEGAS, Tartarini, Zavoli i wiele innych. Dokonujemy również legalizacji zbiorników i butli gazowych LPG i CNG. Przeprowadzamy badania doraźne zbiorników na gaz propan LPG i CNG oraz badania okresowe zbiorników samochodowych na gaz. Analizujemy też spaliny i diagnozujemy układy sterowania i zasilania benzynowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo również:

- serwis samochodowych klimatyzacji,
- wymiany oleju i płynów,
- sprzedaż części LPG,
- sprzedaż węgla.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Ich wiedza i umiejętności, w połączeniu ze świetnie zaopatrzonym zapleczem technicznym, umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Szczegóły na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Trans-Wag Sp. z o.o. z lokalizacji: Lublin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(1 review) napisz opinię
A
Arkadiusz
Profesjonalny montaż instalacji lpg w moim samochodzie. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa bez zarzutu. Szczerze polecam!