Erdol Mariusz Marczak

Profesjonalne prace remontowo-budowlane

Malowanie i tapetowanie
ul. Świętochowskiego 2, 20-467 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Erdol Mariusz Marczak

Informacje

Opis działalności
Firma Erdol pod kierownictwem Mariusza Marczaka wykona dla Ciebie remont na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Dewizą naszej firmy jest wykonywanie remontów bez stresu, co owocuje w wysokiej jakości oraz fachowo dobranych materiałach a także dostarczaniu ich w odpowiedniej ilości. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie co stawia nas w szeregu z najbardziej doświadczonymi firmami na rynku remontów budowlanych. Jeśli w polu Państwa zainteresowania znajdują się kompleksowe usługi remontowe, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.
Wykonamy dla Państwa pełne, szybkie i atrakcyjne cenowo remonty mieszkań. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu oraz szerokim zakresie wiedzy, dlatego też efekty realizacji sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza firma remontowa to gwarancja wysokiej jakości, estetyki i tempa pracy. To także spełnienie Państwa wszelkich wymagań. Z firmą ERDOL każdy remont jest prosty szybki i przyjemny.

W szerokiej palecie prac, które wykonujemy są:
- kompleksowe remonty
- pomysł na optymalne zagospodarowanie wnętrza
- instalacje elektryczne, hydrauliczne
- układanie glazury, terakoty, gresu
- gładzie gipsowe, zabudowy G-K
- tapetowanie
- wykonywanie sufitów podwieszanych, prostych i w różnych kształtach
- instalacja halogenów i światła LED
- malowanie ścian w różnych technikach
- układanie parkietów i paneli podłogowych

Szeroki wachlarz możliwości firmy ERDOL pozwala nam na podjęcie się nawet, najbardziej skomplikowanego zadania. Nasza prace charakteryzuje dbałość o detale i wysoka precyzja wykonania. Z długoletniego doświadczenia wiemy, że od efektów naszych realizacji zależeć będzie zadowolenie i wygoda użytkowania danego wnętrza, niezależnie czy jest to dom jednorodzinny, mieszkanie w bloku czy biuro.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń