Bajka Danuta Grochecka

Wypożyczalnie strojów
ul. Świętoduska 20 /15, 20-082 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma Bajka Danuta Grochecka prowadzi działalność w branży Wypożyczalnie strojów. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Lublin w województwie lubelskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 503 924... lub mailową: danutagrochecka@gmail.com
Firma świadczy działalność pod adresem 20-082 Lublin ul. Świętoduska 20 /15. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Bajka Danuta Grochecka: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Bajka Danuta Grochecka w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Ś
Kasia Ś.
Jestem bardzo zadowolona z usług tej wypozyczalni. Na moja prosbe zostal nawet uszyty stroj jaki sobie zazyczylam:) Polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.