Bus do Belgii Krzysztof Król w Panoramie Firm

Bus do Belgii Krzysztof Król

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

ul. Krańcowa 76/22
20-356 Lublin, woj. lubelskie
 1. poniedziałek:
  07:00 - 22:00
 2. wtorek:
  07:00 - 22:00
 3. środa:
  07:00 - 22:00
 4. czwartek:
  07:00 - 22:00
 5. piątek:
  07:00 - 22:00
 6. sobota:
  07:00 - 22:00
 7. niedziela:
  07:00 - 22:00
Informacje

Opis działalności

Przewozy komfortowymi busami na trasach z Polski do Belgii, Holandii, Niemiec. Elastyczny cennik, Komfortowe dobrze wyposażone samochody, wieloletnie doświadczenie w organizacji transportu, dobrze zorganizowane trasy, elastyczni kierowcy. Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowych informacji. Zapraszamy do korzystania z usług przewozów do belgii, holandii, niemiec komfortowymi busami. Państwa podróż minie w przyjaznej atmosferze. Zawsze dbamy o wygodę pasażera oraz jego potrzeby na tak długiej trasie. Dokładamy wszelkich starań by państwa podróż była jak najmniej męcząca.

O nas

Witamy

Firma "Usługi Transportowe Krzysztof Król" posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie przewozu osób na trasach międzynarodowych. Doświadczeni kierowcy, wygodne nowe samochody, dobrze zorganizowane trasy przejazdu, wszelkie udogodnienia potrzebne w czasie podróży to nasze atuty. Korzystając z usług naszej firmy możesz być pewien że zostaniesz odebrany na czas o dowieziony pod wskazany adres w najszybszym możliwym terminie. Samochody wyposażone w nawigacje sprawią że z nami ominiesz wszelkie niedogodności które można napotkać na drodze.
Nasza firma jest w stanie również zorganizować przeprowadzkę do Holandii, Belgii, Niemiec zarówno z Polski jak i do Polski. Twoje rzeczy potraktujemy jak swoje dzięki czemu będziesz mógł zaopiekować się swoją rodziną czy dopiąć wszelkie sprawy formalne. Zajmujemy się również przewozem wszelkiego rodzaju paczek i niewielkich gabarytów, przewieziemy Twój motocykl, rower, narzędzia pracy.

Zapraszamy do kontaktu. Z naszejstrony możemy zapewnić że zrobimy wszystko co w naszej mocy żebyś zechciał skorzystać z naszych usług ponownie.

Celem zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Nasi główni klienci

* Klienci indywidualni
* Firmy działające na terenie Belgii, Holandii, Niemiec
* Grupy pracownicze

Marki i specjalizacje

Firma "Usługi Transportowe Krzysztof Król" Zaprasza wszystkich zainteresowanych do rezerwacji podróży do krajów Beneluksu oraz Niemiec. Naszym docelowym kierunkiem jest Belgia, jednak dowieziemy państwa również do większości miast w Holandii a także w ramach obieranych przez nas tras do miast Niemieckich. Szczegóły przedstawimy Państwu w czasie rozmowy telefonicznej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Realizujemy również transport kurierski dzwoń po szczegóły.

Produkty i usługi

* Bus do Holandii
* Bus do Belgii
* Bus do Niemiec
* Transport osobowy
* Transport nisko gabarytowy
* Przeprowadzki do Holandii
* Przeprowadzki do Belgii
* Przeprowadzki do Niemiec
* Przeprowadzki między Beneluksem a Niemcami
* Przeprowadzki do Polski z Niemiec, Holandii, Belgii
* Zaopatrzenie sklepów za granicą
* Przewóz rowerów (potrzebne stosowne zaświadczenie)
* Transport motocykli
* Transport długich przedmiotów
* Przewózdrobnych narzędzi, maszyn, sprzętu ogrodniczego
* Przewóz korespondencji
* Przewozy kurierskie

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Starachowice, Nowy Sącz, Tarnobrzeg, Ostrowiec Świętokrz., Końskie, Radom, Jędrzejów, Opole Lubelskie, Tarnów, Lublin
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
bus do belgii, busy do belgii, bus belgia, busy belgia, bus polska belgia, busy polska belgia, bus z polski do belgii, busy z polski do belgii, bus z belgii do polski, busy z belgii do polski, przewozy busem do belgii, przewozy busem z belgii, przewozy busami do belgii, przewozy busami z belgii, transport busem do belgii, transport busem z belgii, paczki do belgii, paczki z belgii, przewóz małych gabarytów do belgii, przewóz małych gabarytów z belgii, transport osobowy polska, transport osobowy belgia polska, bus do antwerpii, busy do antwerpii, przewozy do antwerpii, bus z polski do antwerpii, bus z antwerpii do polski, transport busem do antwerpii, bus do brukselii, busy do brukselii, bus do holandii, busy do holandii, bus holandia, busy holandia, bus polska holandia, busy polska holandia, bus z polski do holandii, busy z polski do holandii, bus z holandii do polski, busy z holandii do polski, przewozy busem do holandii, przewozy busem z holandii, przewozy busami do holandii, przewozy busami z holandii, transport busem do holandii, transport busem z holandii, paczki do holandii, paczki z holandii, przewóz małych gabarytów do holandii, przewóz małych gabarytów z holandii, transport osobowy polska holandia, transport osobowy holandia polska, bus do holandia, bus do niemiec, busy do niemiec, przewozy do niemiec, bus polska niemcy, bus niemcy polska, busy niemcy, bus do kolonii, bus do dortmundu, busy do zagłębia ruhry, przewozy busami do niemiec belgii holandii, przewozy busem do niemiec belgii, holandii, tani bus do belgii

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Krańcowa 76/22
20-356 Lublin, woj. lubelskie