Hollywood Hair Design Michał Odzioba, Kamil Sułek s.c.

Miejsce pielęgnacji dla panów

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
al. Spółdzielczości Pracy 32/420-422, 20-147 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hollywood Hair Design Michał Odzioba, Kamil Sułek s.c.
al. Spółdzielczości Pracy 32/420-422, 20-147 Lublin lubelskie
NIP
7123409687
Telefon
Hollywood Hair Design Michał Odzioba, Kamil Sułek s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Hollywood Hair Design Michał Odzioba, Kamil Sułek s.c. w Lublin
Hollywood Hair Design s.c. ma siedzibę w mieście Lublin, na terenie województwa lubelskiego. Firma została założona w roku 2020 i oferuje usługi fryzjerskie. Właścicielami salonu są Michał Odzioba i Kamil Sułek. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.
Produkty i usługi
W Hollywood Hair Design specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze pań i panów. Działamy jako salon fryzjerski i barber. Nasza oferta obejmuje najnowsze trendy w dziedzinie fryzjerstwa, przez co jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie dla panów przygotowaliśmy takie usługi, jak:

- strzyżenie włosów,
- modelowanie fryzur,
- strzyżenie brody,
- golenie brody,
- combo włosy i broda,
- koloryzacja włosów,
- koloryzacja brody,
- maskowanie siwych włosów.

Tworzymy nowoczesne i tradycyjne fryzury, które są łatwe do ułożenia i w których klient będzie czuł się dobrze. Wykonujemy też fryzury na wyjątkowe okazje oraz podejmujemy się golenia brody i głowy.

Odwiedzają nas także panie, które przychodzą na modelowanie, prostowanie, upięcia ślubne i okolicznościowe. Poza tym zajmujemy się strzyżeniem włosów krótkich, średnich i długich.

Oferujemy również kuracje odbudowujące, pielęgnację włosów oraz różnorodne zabiegi na włosy, z których chętnie korzystają zarówno panie, jak i panowie.

Hollywood Hair Design to nie tylko modna fryzura, ale to też kompleksowe doświadczenie, które sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i pięknie. Oferujemy atmosferę relaksu i luksusu, a nasi fryzjerzy zawsze starają się przekroczyć oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do Hollywood Hair Design!
Zasięg działania
Firma Hollywood Hair Design Michał Odzioba, Kamil Sułek s.c. z lokalizacji: Lublin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelski, Lublin

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń